hodowla i uprawa
FERMO
Współpraca

Współpraca


Polska z Fermo
     Zapraszamy do współpracy z Fermo firmy i osoby związane z hodowlą zwierząt, uprawą roślin i ogólnie pojętą działalnością rolniczo-ogrodniczą. Nasze towary dostarczamy do wielu sklepów rolniczych na terenie całej Polski i Unii Europejskiej. W naszej ofercie znaleźć można wiele markowych produktów najprężniejszych Europejskich firm uzupełnionych własną produkcją i kooperacją z dostawcami z Polski. Starannie dobrana oferta daje pewność kooperantom Fermo, że zamawiane produkty są najwyższej jakości i spełnią oczekiwania klientów końcowych.

     Szybka i sprawna dostawa towarów na terenie całego kraju to atut który doceniają klienci końcowi. Dużą korzyścią dla sklepów rolniczych i ogrodniczych jest możliwość zamawiania towarów bezpośrednio dla klienta na jego indywidualne zamówienie bez konieczności utrzymywania stanów magazynowych. Dodatkowo współpraca z hurtownią Fermo to korzyści:
  • Prowadzenie działalności handlowej lub produkcyjnej wsparte ofertą i solidnym zapleczem wiedzy merytorycznej pracowników Fermo opartej na praktycznych umiejętnościach.
  • Lojalna współpraca i kooperacja polegająca na kontrolowaniu konkurencyjności firm na danym terenie i gwarancjach terytorialnych.
  • Dostęp do pomocy merytorycznej i wsparcia w rozwiązywaniu problemów związanych z hodowlą czy też uprawą, nasi konsultanci doradzą rozwiązanie i zaproponują konkretne urządzenia potrzebne do realizacji zadania
  • Stabilna współpraca - zapewnienie najlepszych cen i doskonałej jakości daje gwarancję współpracy rzetelnej oraz opartej na wzajemnym zaufaniu współpracy.
  • rozszerzanie oferty i budowa nowych rozwiązań pod indywidualne potrzeby - dzięki Fermo zgłoszony problem lub zapotrzebowanie zostanie odpowiednio rozpoznane i dostarczone do klienta na indywidualne zamówienie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi:


Ogrodzenia Elektryczne - szeroki wybór pastuchów elektrycznych francuskiej firmy Chapron. Elektryzatory ogrodzeń elektrycznych wraz z osprzętem do budowy, ogrodzeń pastwisk, padoków i ochrony upraw przed dziką zwierzyną. Kompleksowe doradztwo i wyposażenie w pastuchy elektryczne.

Poidła dzwonowe
Poidła i systemy pojenia drobiu. Poidła dzwonowe oraz kompleksowe linie pojenia drobiu. Zarówno na małych fermach drobiu jak i dużych fermach towarowych. Specjalistyczne poidła dzwonowe dla indyków AQUA MAX, dla gęsi kaczek - linie pojenia dla kurcząt. Poza systemami pojenia dla drobiu , królików i zwierząt futerkowych oferujemy także poidła rynnowe i niplowe.

Inkubatory do jaj
Inkubatory do wylęgu jaj drobiu. Wylęgarki hobbystyczne jak i profesjonalne rozwiązania inkubatorów i klujników przemysłowych. Poza profesjonalnymi rozwiązaniami oferujemy proste konstrukcyjnie i łatwe w obsłudze aparaty lęgowe dla gospodarstw domowych i hobbystów - inkubatory domowe.

Strzykawka automatyczna do szczepienia królików
Strzykawki automatyczne i weterynaryjne renomowanej niemieckiej firmy HSW. Szeroka oferta automatycznych strzykawek do szczepień gołębi, drobiu. Specjalne rozwiązania strzykawek automatycznych do sczepienia królików. Strzykawki i igły wielorazowego użytku w kalsach HSW ECO i HSW premium.

siatki plastikowe na krety i do hodowli
Siatki metalowe i plastikowe - Siatki dla ogrodnictwa i rolnictwa w wielu wzorach i zakresach zastosowań. Najlepsze cenyy siatek na krety - jak wiadomo aktualnie do zabezpieczania trawników przed kretami stosuje się głównie plastikowe siatki na krety. Siatki trawnikowe jak i wiele innych siatek z tworzywa sztucznego.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną naszą ofertą.

     Zaufało nam już wiele Firm z branży. Współpraca z nami w różnych dziedzinach popchnęła do przodu wiele przedsiębiorstw. Wiele firm dzięki ofercie Fermo rozwinęło skrzydła. Jeżeli którykolwiek produkt wydaje się dla Ciebie interesujący skontaktuje się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego , przedstawimy najlepszą na rynku i intratną ofertę współpracy.

Poprzedni rozdział
Regulamin
Następny rozdział
Oferta hurtowa