hodowla i uprawa

Reduktor pochyłości terenu w systemie linii pojenia

Kod produktu: F1625
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

452,49 zł

Podstawowe parametry:

Dodatkowe wyposażenie:

2 uchwyty na rurę PCV, uszczelka

Kolory:

Żółty

Materiał:

Wysokiej jakości tworzywo sztuczne

Opakowanie:

Sprzedawany na sztuki

Rozmiar:

Długość: 13, 5 cm
Wysokość gumowej rurki: 44 cm

Opis Produktu:

Praktyczny reduktor pochyłości terenu w rozległych systemach pojenia zwierząt. Doskonale sprawdza się w bardzo długich liniach, gdzie występują jakiekolwiek nierówności powierzchni. Pochyłość terenu w znaczny sposób wpływa na ciśnienie na linii pojenia powodując zmiany w płynności przepływu wody w niplach.

Za pomocą oferowanego produktu następuje dostosowanie (redukcja) ciśnienia na linii pojenia w taki sposób, by na całym terenie było ono na podobnym poziomie. Reduktor pochyłości terenu wykonany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które gwarantuje dużą wytrzymałość produktu.

Reduktor ciśnienia w linii pojenia wyposażony został w specjalny otwór rewizyjny w celu przepłukania zasobnika. Maksymalne ciśnienie przepłukiwania to 2 bary. Niniejszy reduktor ciśnienia w systemie pojenia posiada 2 wyjścia na kwadratową rurę 22 x 22 mmm. Dodatkowo w celu podtrzymania całego połączenia w zestawie z reduktorem dołączone zostały dwa mocne uchwyty z tworzywa sztucznego.

Oferowany reduktor jest w stanie zrównać różnice ciśnienia w linii pojenia spowodowane przez pochyłości w terenie maksymalnie wynoszące 15 cm. Specjalna czerwona kuleczka, znajdująca się wewnątrz transparentnej rurki, pozwala na kontrolę wysokości słupa wody.

Zestaw skład się z:
- Reduktora pochyłości terenu w linii pojenia
- Uszczelki
- 2 zaczepów do podtrzymywania kwadratowej rury 22 x 22 PCV

Reduktor ciśnienia linii pojenia, znajdującej się na pochyłym obszarze, stanowi niezwykle korzystne oraz dużo tańsze rozwiązanie w porównaniu z samodzielnym wyrównywaniem terenu.

Cena brutto:

452,49 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Reduktor pochyłości terenu w systemie linii pojenia
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 2+6= (wynik wpisz cyfrą) ?