hodowla i uprawa

Odpowietrznik końcowy do linii pojenia ze złączką gumową prostą

Kod produktu: F1337
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

66,42 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

Transparentna rurka, czerwony korek spustowy, czarna mufa (jak na zdjęciu)

Materiał:

Wysokiej jakości tworzywo sztuczne

Opakowanie:

Produkt sprzedawany na sztuki

Rozmiar:

Długość rurki odpowietrznika: 45 cm
Długość mufy: 7,5 cm

Opis Produktu:

Profesjonalne zakończenie odpowietrzające przeznaczone do krótkich linii systemu pojenia (do 20 mb). W całości wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, jest bardzo solidne i wytrzymałe, przez co niezawodnie zabezpiecza cały układ przed zapowietrzeniem.

Sposób przyłączenia odpowietrznika do systemu pojenia jest bardzo prosty. Za pomocą gumowej złączki (mufy) o specjalnie wyprofilowanym otworze oraz zaciskowych klipsach łączy się go z kwadratową rurą 22 x 22 mm. Dodatkowo na zakończeniu rury znajduje się korek spustowy, który służy wylewaniu wody z linii systemu. Korek ten może zostać swobodnie usunięty w celu podłączenia odpowietrznika do węża 1/2" lub 3/4".

Długa na 45 cm rurka odpowietrznika jest wykonana z transparentnego materiału. W jej wnętrzu znajduje się niewielka czerwona kuleczka, która wskazuje nam poziom słupa wody.

Z uwagi na to, iż oferowany produkt przeznaczony jest do odpowietrzania krótkich linii pojenia, szczególnie korzystne jest jego połączenie z reduktorem ciśnienia w systemach pojenia. Daje to pełną gwarancję zabezpieczenia przed zalaniem budynku inwentarskiego w przypadku ewentualnej awarii układu. W ofercie dostępne są także zapasowe kulki do odpowietrzników.

Cena brutto:

66,42 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Odpowietrznik końcowy do linii pojenia ze złączką gumową prostą
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 2+8= (wynik wpisz cyfrą) ?