hodowla i uprawa

Poidło kubeczkowe dla drobiu z pływakiem - duże

Kod produktu: F1314
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

15,65 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

Czerwono-żółte (jak na zdjęciu)

Materiał:

Tworzywo sztuczne
Zawór niplowy z metalu

Opakowanie:

sprzedawane na sztuki, opakowanie zbiorcze 5 szt

Rozmiar:

Głębokość 30mm
Powierzchnia: 35x45mm

Opis Produktu:

Oferowany produkt przeznaczony jest do pojenia drobiu. Sposób działania urządzenia opiera się na systemie poideł niplowych. W miseczce poidła znajduje się niewielkich rozmiarów pływak, który unosi się na powierzchni wody. Jeśli jest jej w zbiorniczku odpowiednia ilość, języczek podnosi się na taką wysokość by zablokować dopływ wody z węża. Gdy część wody zostanie ujęta przez zwierzęta, pływak automatycznie lekko opadnie, odblokowując metalowy trzon nipla i w ten sposób woda na nowo zacznie napływać do miseczki do momentu, aż nie uzyska pozycji, w której zawór ponownie zostanie zamknięty.

Poidło zostało wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów - miseczka wykonana została z solidnego tworzywa sztucznego, natomiast uchwyty oraz zawór z metalu nierdzewnego, dzieki czemu jest ono wytrzymałe oraz łatwe do czyszczenia.

Montaż urządzenia nie jest skomplikowany. Za pomocą mocnych sprężynowych uchwytów można je przytwierdzić do ściany klatki. Specjalnie wyprofilowane zaczepy pozwalają na łatwe przemieszczenie poidła w praktycznie każde miejsce.

Poidło zawiera specjalne łączenie pod wąż 10 mm, dodatkowo przy zakupie trójnika może być podłączony z innymi elementy systemu pojenia. Bardzo praktyczny i profesjonalnie skonstruowany produkt.

Cena brutto:

15,65 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Poidło kubeczkowe dla drobiu z pływakiem - duże
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 1+5= (wynik wpisz cyfrą) ?