hodowla i uprawa

Termometr elektroniczny z dedykowanym czujnikiem zewnętrznym do inkubatorów

Kod produktu: F1247
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

96,20 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

żółta obudowa, ciecz wkaźnika czerwona

Materiał:

obudowa z tworzywa sztucznego, sonda metalowa, alkohol barwiony

Opakowanie:

produkt sprzedawany sztuki

Rozmiar:

150 mm x 6.5 mm, długość przewodu 50 cm, średnica czujnika 3 mm

Opis Produktu:

Powyższy termometr elektroniczny charakteryzuje się wysoką precyzją pomiaru - wskazuje temperatury z dokładnością do 0,1oC. Dedykowany jest do używania we wszelkich aparatach lęgowych.

Jego zakres pomiarowy wynosi od 32 do 42oC. W zależności od potrzeb możliwy jest wybór skali Celsjusza lub Farenheita. Wbudowany wyświetlacz LCD informuje nas w czytelny sposób o poziomie temperatury panującej w danym inkubatorze.

Budowa termometru została zaprojektowana w taki sposób, aby jak najbardziej ułatwić pracę jego użytkownikowi. Poziom temperatury mierzymy za pomocą specjalnego czujnika, połączonego z termometrem przewodem o długości 50 cm. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie, ponieważ wprowadzając czujnik do danego inkubatora, właściwa część oferowanego produktu z wyświetlaczem LCD pozostaje w naszej ręce gotowa do odczytu.

Sam czujnik jest bardzo cienki, posiada jedynie 3 mm średnicy. Dzięki temu możliwe są również pomiary nawet w trudno dostępnych miejscach.

Termometr posiada wykonaną z tworzywa sztucznego obudowę oraz zasilany jest z płaskich baterii. Po włączeniu, potrzebuje około 5 sekund na ustabilizowanie pomiaru temperatury.

Cena brutto:

96,20 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Termometr elektroniczny z dedykowanym czujnikiem zewnętrznym do inkubatorów
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 2+10= (wynik wpisz cyfrą) ?