hodowla i uprawa

Poidło z zasobnikiem 30 litrów dla drobiu na nóżkach - plastikowe

Kod produktu: F1042
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

119,78 zł

Podstawowe parametry:

Rozmiar:

Pojemność zbiornkia około 30 litrów,średnica misy 25cm, głębokość misy 7,5 cm

Pojemność poidła:

30 L

Kolory:

biały (miska w kolorze czerwonym)

Materiał:

tworzywo sztuczne, nogi metalowe

Opakowanie:

1sztuka spakowane w kartonie.

Opis Produktu:

Największe poidło zbiornikowe dla drobiu dostępne na naszym rynku. Duży zasobnik wykonany z mocnego tworzywa sztucznego zapewnia zaopatrzenie w wodę pitną na dłuższy czas. W zależności od obsady i liczby poideł przewidzianych na 100 sztuk drobiu zbiornik wystarcza nawet do kilku dni. Obszerna i głęboka misa oraz jej umiejscowienie na odpowiedniej wysokości sprawia, iż pobieranie wody jest łatwe i bezproblemowe. Zarówno misa, zawór i zasobnik wykonane są z tworzywa sztucznego co sprawia, iż poidło idealnie nadaje się do podawania, witamin, antybiotyków, kwasów i związków mineralnych.

Poidło to jest bardzo chętnie wykorzystywane do hodowli wybiegowej i wolierowej. Idealnie sprawdza się w hodowli bażantów, kur zielononóżek a także kaczek i gęsi. Zasada działania i obsługi poidła nie nastręcza większych trudności. Wystarczy odkręcić górny korek, zabezpieczyć dolny wylot specjalną kulką silikonową. Wodę nalewamy wężem lub konewką. Po napełnieniu koniecznie należy szczelnie zakręcić korek inaczej poidło nie będzie trzymać poziomu wody w miseczce i woda będzie się przelewać. Miseczkę można w łatwy sposób demontować i wyczyścić.

Poidło jest bardzo higieniczne, gdyż misa poidła nie ma styczności z podłożem. Poidło stoi na trzech solidnych metalowych nóżkach. W ofercie dostępna jest zapasowa kulka do poidła 30l oraz komplet części zamiennych.

Cena brutto:

119,78 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Poidło z zasobnikiem 30 litrów dla drobiu na nóżkach - plastikowe
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 2+10= (wynik wpisz cyfrą) ?