hodowla i uprawa

Siatka leśna gruby drut 125 cm - rolka 50 m - 125/13/15

Kod produktu: F5660
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

245,98 zł

Podstawowe parametry:

Materiał:

drut ocynkowany

Opakowanie:

1 rolka

Rozmiar:

50 m

Opis Produktu:

Ocynkowana siatka leśna o wysokości 125 cm.
Ogrodzenie z siatki ocynkowanej stosuje się tam, gdzie potrzeba szybkiej i taniej formy ogrodzenia. Polecana jest w gospodarstwach rolnych i hodowlanych jako ogrodzenie dla zwierząt i drobiu. Siatka leśna sprawdzi się idealnie jako pierwsze ogrodzenie terenu budowy w celu jej zabezpieczenia. Stosowanie siatki ocynkowanej praktykowane jest również jako zabezpieczenie pól i upraw przed dzikami.

Siatka leśna o wysokości 125 cm została wykonana z grubego, ocynkowanego drutu. Składa się na nią 13 drutów poziomych z rozstawem drutów pionowych co 15 cm. Górny i dolny drut mają grubszą średnicę 2,1 mm, dla lepszego naciągnięcia siatki. Pozostałe druty mają średnicę 1,7 mm.

Siatka leśna od dołu posiada 11 poziomów z mniejszym oczkiem 10 x 15 cm, a ostatnie oczko ma wymiar 15 x 15 cm. Siatka na ogrodzenie dla zwierząt wiązana jest maszynowo przez czterokrotne zawinięcie drutu pionowego dookoła drutu poziomego. Taka właśnie konstrukcja zapobiega rozsuwaniu się oczek i zapewnia długą żywotność ogrodzenia.

Siatka na ogrodzenie budowy jest łatwa w montażu. Za pomocą skobli wykonanych z hartowanego drutu ocynkowanego mocuje się ją do drewnianych pali. Do przymocowania 50 m ogrodzenia z siatki ocynkowanej potrzebne będzie 1 opakowanie skobli (100 sztuk).

Wysoka jakość wykonania i użytego materiału sprawia, że siatka leśna na dziki jest wytrzymała i odporna na korozję.

Cena brutto:

245,98 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Siatka leśna gruby drut 125 cm - rolka 50 m - 125/13/15
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 4+7= (wynik wpisz cyfrą) ?