hodowla i uprawa

Pipeta 3 ml do dozowania leków, środków do dezynfekcji i dezynsekcji

Kod produktu: F5649
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

1,99 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

transparentny

Materiał:

polietylen PE

Opakowanie:

1 sztuka

Rozmiar:

15,5 cm x 1,2 cm

Opis Produktu:

Pipeta laboratoryjna 3 ml. To zakraplacz służący do odmierzania i przenoszenia cieczy w małych ilościach. Zakraplacz został wykonany z bezbarwnego polietylenu PE. Dzięki temu jest elastyczny, giętki, nie odkształca się

Pipeta Pasteura będzie idealnym instrumentem do odmierzania i dozowania leków, środków dezynfekcyjnych czy środków ochrony roślin. Powinna znaleźć się w wyposażeniu każdego domu, gospodarstwa rolnego czy ogrodniczego, nie wspominając już o laboratoriach i przychodniach weterynaryjnych.

Kroplomierz idealnie nadaje się do napełniania małych fiolek czy buteleczek, do przeprowadzania badań laboratoryjnych, oraz do odmierzania proporcji leków bądź środków dezynfekcyjnych. Pipeta ma pojemność 3 ml, co stanowi równowartość około 50 kropli. Bezbarwne i wytrzymałe tworzywo pozwala kontrolować poziom napełnienia i dozowania cieczy. Kroplomierz posiada dokładną podziałkę od 0 do 3 ml z odstępem co 0,5 ml i nadaje się do wielokrotnego użytku. Pipeta do dozowania leków nie jest instrumentem sterylnym. Po każdorazowym dozowaniu leków zakraplacz należy dokładnie oczyścić i zdezynfekować. Ma to ogromne znaczenie, zwłaszcza gdy w jedną pipetą odmierza się różne preparaty, np środki ochrony roślin czy leki.

Cena brutto:

1,99 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Pipeta 3 ml do dozowania leków, środków do dezynfekcji i dezynsekcji
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 4+10= (wynik wpisz cyfrą) ?