hodowla i uprawa
PROMOCJA !!!

Karmidło dla drobiu 2 kg transparentne NEPTUN

Kod produktu: F5337
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

29,85 zł

28,95 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

przezroczysty, niebieski

Materiał:

tworzywo sztuczne

Opakowanie:

1 sztuka

Rozmiar:

pojemność 2 kg, średnica 24 cm, wysokość 24 cm

Opis Produktu:

Karmidło Neptun dla drobiu o pojemności zasobnika 2 kg. Ten model karmnika skonstruowany został z myślą o niewielkich przydomowych hodowlach oraz dozowaniu paszy najmniejszym ptakom tj. kurczęta, przepiórki.

Karmidło dla kur jest bardzo funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu. To co je wyróżnia spośród innych karmideł to transparentny zasobnik, dzięki któremu hodowca widzi ile paszy pozostało wewnątrz.

Karmidło wygodnie zasypuje się od góry, a zasobnik w kształcie stożka zapobiega zbrylaniu się paszy, która pozostaje przez długi czas świeża. W misie karmnika znajdują się otwory, które wydzielają stanowiska pobierania paszy, zapobiegając tym samym jej rozsypywaniu. Ptaki nie mają możliwości przesiadywania wewnątrz korytka, dzięki czemu pozostaje ona czysta.

Karmidło dla kurcząt posiada stabilne łączenie zasobnika z dolną misą. Można postawić je na podłożu lub dzięki otworowi podwiesić. W komplecie znajduje się sznurek do powieszenia karmidła oraz ślizgacz służący do regulacji wysokości.

Przezroczysty karmnik dla kur wykonany został z najwyższej jakości materiałów. Cechuje się dużą wytrzymałością i odpornością na trudne warunki atmosferyczne, dzięki czemu może być użytkowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Cena brutto:

29,85 zł

28,95 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Karmidło dla drobiu 2 kg transparentne NEPTUN
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 6+8= (wynik wpisz cyfrą) ?