hodowla i uprawa
PROMOCJA !!!

Zestaw do deratyzacji na myszy i szczury 10 stacji + 5 kg trutki

Kod produktu: F4912
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

249,99 zł

199,99 zł

Podstawowe parametry:

Rozmiar:

trutka 5 kg, karmnik 330 mm x 85 mm. x 90 mm

Opis Produktu:

Zestaw do zwalczania gryzoni w składzie którego zawarta jest trutka w kostce 5 kg, 10 stacji deratyzacyjnych oraz 10 naklejek ostrzegawczych.

Komplet do deratyzacji dedykowany jest w szczególności dla gospodarstw , spółdzielni mieszkaniowych, budynków użyteczności publicznej, fabryk, magazynów oraz innych miejsc, w których grasują myszy i szczury. Dzięki umieszczeniu trutki w stacji deratyzacyjnej zwierzęta domowe czy osoby postronne, nie mają dostępu do trucizny .

Trutka w kostce cechuje się dużą skutecznością w zwalczaniu gryzoni. Posiada bardzo silną substancję czynną bromadiolon, która po zjedzeniu powoduje śmierć szkodnika. Efekt ten jest opóźniony, dzięki czemu nie wzbudza nieufności wśród gryzoni, co prowadzi do likwidacji całych kolonii.

Stacja deratyzacyjna w postaci tunelu jest wygodną i bezpieczną formą do wykładania trutki. Posiada wewnątrz pręciki dostosowane do umieszczenia na nich kostek. Dzięki zamknięciu na klucz osoby niepożądane, czy dzieci nie mają możliwości dostania się do zawartości karmnika.

Do oznaczenia karmników deratyzacyjnych w komplecie znajdują się naklejki ostrzegawcze.

Cena brutto:

249,99 zł

199,99 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Zestaw do deratyzacji na myszy i szczury 10 stacji + 5 kg trutki
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 5+9= (wynik wpisz cyfrą) ?