hodowla i uprawa

DURACID 500 ml spray o natychmiastowym działania na wszelkie owady

Kod produktu: F4768
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

24,85 zł

Podstawowe parametry:

Materiał:

cypermetryna 0,125 g/100 g, tertrametryna 0,25 g/100 g, butotlenek piperonylu 1,25 g/100 g

Rozmiar:

500 ml

Opis Produktu:

Środek do zwalczania owadów latających i biegających w sprayu, który powoduje natychmiastowy efekt biobójczy. Po spryskaniu powierzchni preparat zamienia się w aktywną pianę, która likwiduje osy, szerszenie oraz ich gniazda.

Środek DURACID doskonale sprawdza się do zwalczania much, komarów, os, szerszeni, mrówek, karaczanów. Dedykowany jest do stosowania w budynkach mieszkalnych, ogrodach, halach, piwnicach, szpitalach, środkach transportu, oraz w innych miejscach, gdzie występują uciążliwe insekty.

Preparat na owady w swym składzie zawiera trzy substancję: cypermetrynę, tertrametrynę oraz butotlenek piperonylu, co wyróżnia go spośród innych insektycydentów. Owad po kontakcie z środkiem zostaje sparaliżowany, traci zdolność latania oraz poruszania się, a po kilku minutach ginie.

Przy użyciu środek zachowuje się podobnie jak gaśnica. Zasięg działania wynosi ok. 4m, a na spryskanej powierzchni tworzy się gęsta piana. Duracid należy rozprowadzać po ścieżkach przebiegu owadów, w szczelinach, pęknięciach oraz bezpośrednio w gniazdach. Wewnątrz budynku środkiem spryskuje się np. listwy przypodłogowe, ramy okienne oraz okolice koszy na śmieci.

Stosowanie:

 • 20 ml na m2
  Preparat jest skuteczny przynajmniej 14 dni od naniesienia go na powierzchnię.

  Cena brutto:

  24,85 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • DURACID 500 ml spray o natychmiastowym działania na wszelkie owady
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 3+7= (wynik wpisz cyfrą) ?