hodowla i uprawa
PROMOCJA !!!

Zestaw bioasekuracyjny duży przeciw ASF i ptasiej grypie mata, Virkon, komplet odzieży BHP, opryskiwacz

Kod produktu: F4604
Realizacja 1-3 dni Realizacja 1-3 dni

Cena brutto:

299,49 zł

239,59 zł

Podstawowe parametry:

Opakowanie:

mata, virkon, opryskiwacz, odzież ochronna, środek do dezynfekcji dłoni, miarka

Opis Produktu:

Zestaw bioasekuracyjny przeciw ASF dedykowany dla hodowców trzody chlewnej. Posiadanie pakietu dezynfekcyjnego jest jedną z podstawowych zasad bioasekuracji, których należy przestrzegać w związku z groźną chorobą wirusową jaką jest Afrykański Pomór Świń.

Każde gospodarstwo w którym utrzymywana jest trzoda chlewna powinno być wyposażone w komponenty wchodzą w skład zestawu, do których należą:

 • Mata do dezynfekcji w pokrowcu o wymiarach 100x60 cm
  Matę należy umieścić przed wejściem do budynku inwentarskiego. Pianka chłonna znajdująca się wewnątrz zabezpieczona jest pokrowcem, dzięki czemu środek do dezynfekcji nie wycieka. Stosowanie tego typu mat nie wymaga tworzenia niecek czy basenów dezynfekcyjnych.
 • Preparat do dezynfekcji Virkon S 200 g
  Środek dezynfekcyjny Virkon S posiada szerokie spectrum bakterio- i wirusobójcze. Doskonale sprawdza się do dezynfekcji powierzchni, a także nasączania mat. Jest bardzo wydajny dzięki czemu można stworzyć 20-40 l roztwór.
 • Opryskiwacz ciśnieniowy o pojemności 3l
  Zastosowanie spryskiwacza pozwala na sprawne przeprowadzenie dezynfekcji powierzchni. Dzięki wyposażeniu tj. lanca, zawór bezpieczeństwa, regulowany pasek, uchwyt czy szeroki wlew opryskiwacz jest bardzo wygodny w użytkowaniu.
  Wejście oraz wyjście z budynku inwentarskiego powinno odbyć się po uprzedniej dezynfekcji dłoni. Środek zapobiega zakażeniom oraz przenoszeniem drobnoustrojów chorobotwórczych
 • Kombinezon ochronny
  Nakładanie odzieży ochronnej jest obowiązkiem każdej osoby postronnej wchodzącej na teren gospodarstwa. Dzięki zastosowanemu materiałowi oraz ściągaczom kombinezon jest wygodny w użytkowaniu.
 • Jednorazowe obuwie ochronne
  Ochraniacze zapobiegają przenoszeniu bakterii do budynku inwentarskiego, a także chronią obuwie przed zniszczeniem podczas przeprowadzanych prac środkami dezynfekującymi.
 • Łyżeczka pomiarowa o pojemności 10g
  Miarka ułatwia przygotowanie roztworu dezynfekującego środkiem Virkon. Jedna łyżeczka przypada na 10l, co pozwala otrzymać roztwór o stężeniu 1%.

  Zadaniem hodowcy trzody chlewnej jest podjęcie działań, które mają na celu ochronę gospodarstwa przed wirusem ASF. Zestaw dezynfekcyjny zawiera niezbędne elementy, które pozwalają spełnić podstawowe zasady bioasekuracyjne kontrolowane jest przez inspektorów weterynaryjnych.

  Cena brutto:

  299,49 zł

  239,59 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Zestaw bioasekuracyjny duży przeciw ASF i ptasiej grypie mata, Virkon, komplet odzieży BHP, opryskiwacz
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 5+7= (wynik wpisz cyfrą) ?