hodowla i uprawa

Pułapka wabiąca na muchy i osy muchołap REDTOP 3l

Kod produktu: F4484
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

38,90 zł

Podstawowe parametry:

Dodatkowe informacje:

pułapka na bazie naturalnych wabików spożywczych

Rozmiar:

3L

Opis Produktu:

Pułapka wabiąca na muchy i osy przeznaczona do użytku zewnętrznego pozwalająca na schwytanie ok. 20 000 szt. owadów. Ze względu na swą wysoką skuteczność doskonale sprawdza się przy budynkach inwentarskich, w ogrodach, gospodarstwach agroturystycznych oraz wszędzie tam, gzie występuje problem uciążliwych insektów latających.

Pułapka REDTOP opracowana została na bazie naturalnych atrakantów spożywczych, które są niezwykle atrakcyjne dla owadów. Specjalnie dobrana kompozycja zapachów sprawia, że muchy chętnie wchodzą do zasadzki. Pułapka jest ekologiczna i nie posiada środków chemicznych. Owad w momencie schwytania nie ma możliwości wydostania się z pułapki.

Łapka owadów jest łatwa w użyciu. Do jej wnętrza należy wsypać dołączoną do zestawu zawartość torebki z substancją wabiącą. Całość należy zalać ok. 1l wody i odstawić w nasłonecznione miejsce. W zestawie z pułapką znajduje się sznurek, który umożliwia jej podwieszenie. Aktywacja pułapki następuje po 4 dniach, a jej skuteczność wynosi ok. 12 tygodni.


Skład zestawu:
 • Pułapka REDTOP 3L
 • Substancja wabiąca na bazie naturalnych składników spożywczych

  Cena brutto:

  38,90 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Pułapka wabiąca na muchy i osy muchołap REDTOP 3l
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 1+7= (wynik wpisz cyfrą) ?