hodowla i uprawa

Gniazdo grzęda dla niosek COMFY-NEST

Kod produktu: F4438
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

79,81 zł

Podstawowe parametry:

Dodatkowe informacje:

do samodzielnego montażu

Kolory:

brąz, limonka

Materiał:

tworzywo sztuczne

Opakowanie:

1 sztuka

Opis Produktu:

Gniazdo przeznaczone dla kur niosek pozwalające na znoszenie jaj czystym środowisku. Doskonale sprawdza się w ekologicznych oraz przydomowych hodowlach kur.

Grzęda zaprojektowana została w sposób uniemożliwiający kurom zadrapywanie ściółki do jego wnętrza. Wszystko to dzięki odpowiednio nachylonemu kątowi gniazda oraz wysokim krawędziom. Rozwiązanie to znacząco wpływa na higienę pozyskiwanych jaj oraz czystość wewnątrz gniazda.

Wejście do gniazda nie sprawia problemów ptakom dzięki antypoślizgowej drabince. Grzęda w bocznych ścianach posiada otwory wentylacyjne , które zapewniają cyrkulację powietrza. W przedniej części gniazda znajduje się również osłona, która zapewnia dostęp minimalnej ilości światła do znoszenia jaj. Zaokrąglona kopuła gniazda sprawia, że kury nie mają możliwości przesiadywania na niej.

Montaż gniazda jest bezproblemowy. Należy przymocować je do ściany korzystając ze wstępnie przygotowanych otworów montażowych. Całość wykonana została z najwyższej jakości materiałów, które są wytrzymałe, a także łatwe do czyszczenia i dezynfekcji. Brązowo- limonkowa kolorystyka sprawia, że gniazdo bardzo ładnie się prezentuje.

Cena brutto:

79,81 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Gniazdo grzęda dla niosek COMFY-NEST
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 2+2= (wynik wpisz cyfrą) ?