hodowla i uprawa

Ogłuszacz elektryczny paralizator dla drobiu i królików

Kod produktu: F4417
Realizacja 1-3 dni Realizacja 1-3 dni

Cena brutto:

16 728,00 zł

Podstawowe parametry:

Dodatkowe informacje:

7 trybów pracy

Materiał:

elektrody ze stali nierdzewnej, obudowa z tworzywa sztucznego

Opis Produktu:

Profesjonalny ogłuszacz elektryczny dla drobiu i królików przyspieszający proces uboju. Zastosowanie paralizatora wpływa na układ nerwowy ptaków i pozwala pozyskać lepszej jakości mięso aniżeli przy użyciu klasycznych aparatów ubojowych.

Ogłuszacz elektryczny eliminuje problemy tj. krwiaki wewnętrzne, złamane kości czy niedostateczne wykrwawienie zwierząt. Pozyskane mięso jest miększe, jaśniejsze, a także nie przylega do kości, dzięki czemu jest łatwiejsze w porcjowaniu. Utrata mięsa przy zastosowaniu paralizatora drobiu jest minimalna i wynosi ok. 5-10 g.

Urządzenie ubojowe posiada 7 trybów pracy dostosowanych do gabarytów zwierzęcia: kura poniżej 2 kg, kura powyżej 2 kg, kaczka, indyk, przepiórka, gołąb, królik. Duży wybór programów pozwala dostosować moc impulsu, która wpływa na jakość pozyskanego mięsa.

Ogłuszacz jest bezproblemowy w użytkowaniu. Posiada cyfrowy, intuicyjny wyświetlacz. O jego pracy informuje ostrzegawczy sygnał dźwiękowy i wizualny. Dane dotyczące liczby ogłuszonych zwierząt mogą być zapisywane na pamięci zewnętrznej.

Całość wykonana została z najwyższej jakości materiałów. Panel sterujący znajduje się zamkniętej skrzynce. Kleszcze zaciskowe wykonano z wysokiej jakości tworzywa, z kolei elektrody ze stali nierdzewnej.

Parametry:
 • szczelność IP67,
 • 3 metrowy przewód podłączeniowy do panelu sterowania,
 • 7 programów ogłuszania.
  Ogłuszacz jest zgodny z normą europejską CE law n. 1099/2009 dd 24/09/2009.

  Cena brutto:

  16 728,00 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Ogłuszacz elektryczny paralizator dla drobiu i królików
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 4+6= (wynik wpisz cyfrą) ?