hodowla i uprawa

Pompa do systemu zamgławiania FERMO 50-100 Bar 21 l/min.

Kod produktu: F4415
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

7 687,50 zł

Podstawowe parametry:

Dodatkowe informacje:

wydajność: 21 l/min
ciśnienie robocze: 50-100 bar

Materiał:

obudowa ze stali nierdzewnej

Opakowanie:

1 szt.

Producent:

Fermo

Ulotka informacyjna:

POBIERZ

Zasilanie:

400 V

Opis Produktu:

Wydajna pompa wysokociśnieniowa przeznaczona do zasilania systemu zamgławiania w budynkach inwentarskich. Ciśnienie robocze pompy można regulować zaworem ze zintegrowanym by-pass'em w zakresie od 50 do 100 bar, tak wysokie ciśnienie pozwala na uzyskanie wodnej mgiełki, która wpłynie na obniżenie temperatury w budynku. Wydajność pompy kształtuje się na poziomie 21l/min co pozwoli zasilić do 194 szt. dysz zraszających.

Wysokociśnieniowa pompa jest podstawowym elementem systemu zamgławiania, który pozwala na obniżenie temperatury w kurniku od 2 do 10oC. Wysokociśnieniowa pompa FERMO posiada 3 tryby pracy. Oprócz dwóch podstawowych trybów, czyli ręcznego i automatycznego istnieje również możliwość sterowania pompą przy użyciu komputera produkcyjnego.

Pompa do systemu chłodzenia w kurniku jest wyposażona w manometr, z którego można odczytać poziom ciśnienia. Urządzenie posiada również zawór termozabezpieczenia. Solidna obudowa ze stali nierdzewnej zapewnia ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi.

W systemie zamgławiania wydajność pompy należy dobrać do ilości dysz, w ofercie posiadamy pompy wysokociśnieniowe o różnej wydajności.

Cena brutto:

7 687,50 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Pompa do systemu zamgławiania FERMO 50-100 Bar 21 l/min.
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 4+6= (wynik wpisz cyfrą) ?