hodowla i uprawa

Poidło odwracalne plastikowe 10 litrów z uchwytem i nóżkami

Kod produktu: F4391
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

36,42 zł

Podstawowe parametry:

Rozmiar:

średnica 36 cm, wysokość 36,8 cm

Pojemność poidła:

10l L

Dodatkowe wyposażenie:

nóżki, uchwyt

Kolory:

biało-żółty

Materiał:

tworzywo sztuczne

Opakowanie:

1 sztuka

Opis Produktu:

Poidło syfonowe o pojemności 10 l umieszczone na wygodnych nóżkach. Doskonale nadaje się do przydomowych hodowli kur, kaczek, perlic, dla większych ptaków gęsi i indyków, a także dla bażantów i przepiórek.

Woda w poidle uzupełnia się na zasadzie różnicy ciśnień. Napływa do misy w miarę wypijania jej przez ptaki, co sprawia że jest zawsze świeża i czysta. Dzięki umieszczeniu poidła na nóżkach ptaki nie mają możliwości przesiadywania w rynience, co często wiązało się z zabrudzeniami oraz rozlewaniem wody. Nogi od poidła można bezproblemowo odczepić.

W górnej części syfonu znajdują się uchwyty przeznaczone do stabilizacji poidła podczas napełniania wodą. Dodatkowo poidło posiada wygodną rączkę, która ułatwia przenoszenie z jednego miejsca do drugiego. Można je również bezproblemowo podwiesić dzięki specjalnemu otworowi.

Całość wykonana została z wysokiej jakości tworzywa sztucznego , które jest wytrzymałe i odporne na trudne warunki atmosferyczne. Poidło może być użytkowane wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Jego kolorystyka biało-żółta sprawia, że poidło jest przyjemne dla oka, a ptaki chętnie pobierają z niego wodę.

Cena brutto:

36,42 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Poidło odwracalne plastikowe 10 litrów z uchwytem i nóżkami
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 3+4= (wynik wpisz cyfrą) ?