hodowla i uprawa

Poidło odwracalne dla drobiu 5 litrów z uchwytem i nóżkami

Kod produktu: F4390
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

29,59 zł

Podstawowe parametry:

Rozmiar:

średnica 36 cm, wysokość 28cm, szerokość rynienki 4,5 cm, wysokość nóżek 6 cm

Pojemność poidła:

5 L

Wysokość brzegu:

45 mm

Kolory:

zasobnik biały, misa żółta, uchwyt i nóżki czarne

Materiał:

tworzywo sztuczne

Opakowanie:

1 sztuka

Opis Produktu:

Poidło dla drobiu o pojemności 5l na nóżkach. Doskonale sprawdza się do hodowli kur, kaczek, gęsi, indyków, przepiórek, pawi, bażantów a także innych ptaków.

Poidło zaprojektowane zostało w sposób ułatwiający pobieranie wody ptakom, a także ograniczające pracę hodowcy. Posiada syfon o pojemności 5l oraz szeroką misę, dzięki której wiele ptaków jednocześnie może pobierać wodę.

Woda w misie dozuje się automatycznie na zasadzie różnicy ciśnień, a jej napełnianie nie sprawia problemów. Hodowca by uzupełnić poidło musi przekręcić syfon, który połączony jest z misą zaczepami. W górnej części poidła znajdują się uchwyty , które stabilizują zasobnik podczas uzupełnienia wody.

Poidło wyposażone zostało w praktyczne nóżki, dzięki którym misa znajduje się na wysokości ok. 10 cm od podłoża. Takie rozwiązanie sprawia, że woda w poidle pozostaje czysta, a ptaki nie mają możliwości wchodzenia do misy. Nogi od poidła można odczepić, co jest przydatne np. w okresie odchowu.

Poidło posiada wygodny uchwyt, który pozwala łatwo jest przetransportować. Całość wykonana została z wysokiej jakości tworzywa sztucznego , wytrzymałego i odpornego na trudne warunki atmosferyczne. Może być użytkowane wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Cena brutto:

29,59 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Poidło odwracalne dla drobiu 5 litrów z uchwytem i nóżkami
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 2+5= (wynik wpisz cyfrą) ?