hodowla i uprawa

Reduktor z funkcją regulacji ciśnienia LUBING na wysoki profil do linii pojenia indyków

Kod produktu: F4344
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

349,36 zł

Podstawowe parametry:

Dodatkowe informacje:

na rurę 28x28 mm

Kolory:

żółty

Opakowanie:

sprzedawany na sztuki

Opis Produktu:

Wysokiej jakości reduktor ciśnienia, dedykowany do linii pojenia dla indyków i linii pojenia dla indyczek. Oferowany regulator ciśnienia przeznaczony jest do montażu na rurze kwadratowej 28x28 mm oraz na wysokim profilu. Reduktor ciśnienia wody jest niezbędnym elementem każdej linii pojenia, gwarantuje prawidłowe działanie poideł oraz chroni przed zalaniem kurnika.

Reduktor LUBING został wykonany z wysokiej jakości materiałów co gwarantuje wieloletnią i niezawodną pracę urządzenia. Ciśnienie ustawia się regulując poziom słupa wody za pomocą pokrętła w dolnej części reduktora. Regulacja jest bezstopniowa, dlatego można dostosować ciśnienie do swoich potrzeb.

Reduktor LUBING posiada również funkcję flush, która ułatwia czyszczenie całej linii. Wystarczy podłączyć bieżącą wodę i przekręcić kluczyk znajdujący się w bocznej części reduktora. Przepłukiwanie linii odbywa się bez konieczności demontażu.

Oferowany reduktor LUBING jest w stanie obsłużyć linię pojenia o długości do 120 mb. W przypadku linii do 60 mb regulator ciśnienia montowany jest na początku systemu, w przypadku dłuższych linii montowany jest na środku. Maksymalne ciśnienie wejściowe nie może przekraczać 3 bar. Wszelkie zabrudzenia mogą zaburzać pracę reduktora, dlatego zaleca się stosowanie filtrów oczyszczających wodę.

Reduktor posiada w zestawie akcesoria:

 • rurka o długości 90 cm wzmocniona sprężyną do ustawiania wysokości słupa wody
 • zaczep do połączenia reduktora z profilem
 • króciec na wąż 1/2 cala
 • dwa łączniki do rur 28x28 mm

Cena brutto:

349,36 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Reduktor z funkcją regulacji ciśnienia LUBING na wysoki profil do linii pojenia indyków
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 5+10= (wynik wpisz cyfrą) ?