hodowla i uprawa

Nagrzewnica wodna LEO AGRO HT 50 116 kW do budynków inwentarskich

Kod produktu: F4030
Realizacja 1-3 dni Realizacja 1-3 dni

Cena brutto:

9 687,00 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

czarno-czerwony

Rozmiar:

waga 86 kg

Opis Produktu:

Wysokiej klasy nagrzewnica wodna LEO AGRO HT 50 o mocy grzewczej 116 kW przeznaczona do obiektów o dużej kubaturze, w których występują zanieczyszczenia powietrza, wysoka wilgotność oraz ryzyko korozji. Oferowana nagrzewnica wykorzystywana jest do ogrzania kurników, chlewni, a także suszarni.

Urządzenie do ogrzania kurników cechuje się niezawodnością. Odpowiednio opracowana konstrukcja, wykorzystanie odpornych i wytrzymałych materiałów oraz najwyższej klasy podzespołów gwarantują długotrwałą i efektywną pracę nagrzewnicy nawet w ciężkich warunkach panujących w kurniku.

Nagrzewnica wyposażona została w specjalny, wydajny wentylator oraz wymiennik ciepła, który zabezpieczono ochronną powłoką antykorozyjną odporną na amoniak. Dostęp do wnętrza urządzenia jest bezproblemowy, co jest niezwykle przydatne przy pracach konserwacyjno- serwisowych. Nagrzewnicę można czyścić przy użyciu myjki ciśnieniowej.

Nagrzewnica LEO AGRO HT może być montowane do przegród pionowych i poziomych w dowolnej pozycji. Do montażu pionowego dedykowana jest konsola obrotowa, pozwalająca na obrót urządzenia o 180o. Konsolę należy umieścić na wysokości 1,5-5 m od posadzki. Montaż poziomy możliwy jest dzięki specjalnym uchwytom podstropowym, które instaluje się w taki sposób, by nagrzewnica znajdowała się min. 0,3 m od stropu i w granicach 0,75-2 m od posadzki.

Do nagrzewnicy dedykowany jest 6- stopniowy nawiewnik , który pozwala na równomierne rozprowadzenie powietrza w ogrzewanym pomieszczeniu.

Dane techniczne:
Moc cieplna: 18-116 kW
Wydajność wentylatora: 10 000 m3/h
Max. zasięg strumienia powietrza (bez nawiewnika): 54 m
Max. zasięg strumienia powietrza (z nawiewnikiem): 15 m
Poziom hałasu: 66 dB(A)
Max. temperatura wody grzewczej: 95oC
Max. temperatura pracy: 60oC
Max. ciśnienie czynnika: 1.6 MPa
Max. pobór prądu: 1,4A
Masa z wodą: 86 kg
Średnica przyłącza wymiennika: 1 cal

SPOSOBY MONTAŻU:

Nagrzewnica Leo Agro HT

Cena brutto:

9 687,00 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Nagrzewnica wodna LEO AGRO HT 50 116 kW do budynków inwentarskich
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 1+5= (wynik wpisz cyfrą) ?