hodowla i uprawa

Nagrzewnica gazowa ERMAF Thermorizer TR 75 kW z zamkniętą komorą spalania - propan

Kod produktu: F3706
Realizacja 1-3 dni Realizacja 1-3 dni

Cena brutto:

21 919,83 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

Jak na zdjęciu

Materiał:

stal techniczna

Moc cieplna:

45-75 kW

Opakowanie:

1 sztuka

Rozmiar:

2145 x 811 x 653 mm

Zasilanie:

400 V

Opis Produktu:

Profesjonalna nagrzewnica gazowa ERMAF Thermorizer TR 75 kW z zamkniętą komorą spalania stosowana do ogrzewania budynków inwentarskich (obora, chlewnia, kurnik) oraz budynków magazynów czy fabryk o dużych kubaturach. Swoje zastosowanie znajduje również w ogrodnictwie do ogrzewana szklarni. Zaletą oferowanej nagrzewnicy jest możliwość zasilania gazem ziemnym, propanem lub butanem. Poniżej przedstawiono zużycie gazu:
- gaz ziemny L: 8,75 m3/h
- gaz ziemny H: 7,52 m3/h
- propan: 5,82 kg/h
- butan: 5,91 kg/h

Atutem oferowanej nagrzewnicy TR 75kW jest wyposażenie w zamkniętą komorę spalania, czyli przewód spalinowo-powietrzny (komin), który wyprowadza spaliny na zewnątrz budynku, gwarantując utrzymanie czystego mikroklimatu w budynku - wolnego od spalin i CO2. Jak wiadomo mikroklimat w budynku inwentarskim jest bardzo ważny czynnikiem decydującym o zdrowiu i formie zwierząt.
Wbudowany deflektor (opcjonalnie) pozwala na nastawienie wymaganego kierunku przepływu ciepłego powietrza, który ma charakter laminarny.
Wymiennik, odpowiedzialny za nagrzewanie powietrza jest sterowany za pomocą specjalnego układu sterowania, zapewniając stałą temperaturę wydmuchu powietrza.

Przedstawiona nagrzewnica z zamkniętą komorą spalania charakteryzuje się wysoką oszczędnością energii. Moc można regulować do 75 kW. Oferowana nagrzewnica ERMAF TR 75 kW spełnia wszystkie wymogi Unii Europejskiej dotyczące jakości powietrza w pomieszczeniach.

Nagrzewnica gazowa do kurnika 75 kW wykonana jest z najwyższej jakości stali szlachetnej, odpornej na surowe warunki panujące w budynku inwentarskim. Charakteryzuje się wysoką odpornością na działanie myjek wysokociśnieniowych, podczas czyszczenia i dezynfekcji obiektów. Na obudowie znajdują się również diody LED, informujące o prawidłowym działaniu urządzenia.

  Parametry techniczne:
 • Materiał: stal szlachetna
 • Rodzaj ochrony: IP 55
 • Moc: 45 - 75 kW
 • Zasięg: 50 m
 • Zasilanie: 400 V
 • Poziom ciśnienia akustycznego: 68 dB

Komin i deflektor do kierunkowania przepływu powietrza nie wchodzą w skład zestawu - należy je zakupić oddzielnie.

Cena brutto:

21 919,83 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Nagrzewnica gazowa ERMAF Thermorizer TR 75 kW z zamkniętą komorą spalania - propan
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 4+10= (wynik wpisz cyfrą) ?