hodowla i uprawa

Tatuownica uderzeniowa FERMO-TAG 7 mm + 14 znaków - komplet do znakowania warchlaków

Kod produktu: F3618
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

198,01 zł

Podstawowe parametry:

Materiał:

stal nierdzewna, stal ocynkowana, tworzywo sztuczne

Producent:

Fermo

Rozmiar:

znaki 7 mm

Opis Produktu:

Specjalnie zaprojektowana tatuownica uderzeniowa do znakowania warchlaków. Wykonana w całości ze stali nierdzewnej, tatuownica posiada głowicę na dwa rzędy małych znaków 7 mm , dzięki czemu można bez obaw wykonać tatuaż na łopatce warchlaka. Do tatuownicy dołączone jest 14 dowolnie wybranych znaków, które tworzą numer siedziby stada.

Młotek jest bardzo poręczny, a gumowy uchwyt pozwala na pewny chwyt. Znaki 7 mm mocowane są w dwóch niezależnych rzędach, gdzie są dociskane przez specjalną nakładkę mocowaną na śruby. Takie rozwiązanie zapewnia trwałe utrzymanie znaków w głowicy młotka. Same znaki oraz ich kolejność ułożenia mogą być zmienione przez użytkownika w każdej chwili. Podczas tatuowania zalecane jest stosowanie atramentu i poduszki, dzięki którym możliwe będzie umieszczenie głowicy ze znaki i wykonanie trwałego i dobrze widocznego tatuażu z tuszem.

Po złożeniu zamówienia w polu "Informacje dodatkowe" należy podać numer siedziby stada - cyfry i litery mają zostać wysłane w komplecie.

Cena brutto:

198,01 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Tatuownica uderzeniowa FERMO-TAG 7 mm + 14 znaków - komplet do znakowania warchlaków
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 3+8= (wynik wpisz cyfrą) ?