hodowla i uprawa
PROMOCJA !!!

Mieszalnik leków mixer 180l Lubing

Kod produktu: F3530
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

4 867,90 zł

3 407,53 zł

Podstawowe parametry:

Dodatkowe wyposażenie:

podziałka w litrach, uchwyty do łatwego przenoszenia pojemnika, pokrywa górna

Kolory:

biały

Materiał:

tworzywo sztuczne

Opakowanie:

1 kpl. pojemnik 180L, pompa wody z wtyczką 230 V, wężyk z sondą - filtrem, pokrywa górna

Zasilanie:

230 V

Opis Produktu:

Mieszalnik leków o pojemności 180 litrów renomowanej niemieckiej firmy LUBING. Mieszadło do leków ma za zadanie stale miksować wodę i lek w zasobniku tak, aby dozownik leków pobierał pełnowartościowy koncentrat. Dzięki stosowaniu mieszalnika unikamy także osadzania się medykamentów na dnie zasobnika. Mieszalnik został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest bardzo odporny na różnego rodzaju uszkodzenia, zarówno mechaniczne jak i chemiczne. Mieszalnik wyposażony został w dwa przyłącza na szybkozłączkę.

Sposób działania:
Poprzez górne przyłącze (a) pojemnik zostaje napełniony wodą. W chwili, gdy mieszalnik jest w pełni zalany wodą, w następnej kolejności należy przełączyć wąż z wodą do dolnego przyłącza (b). Dolne przyłącze (b) wyposażone jest w zawór z pływakiem. Pływak odpowiedzialny jest za utrzymywanie minimalnego stanu wody. Dzięki temu pompa wody nie ulega przegrzaniu, a w konsekwencji zniszczeniu Następnym krokiem jest dodanie leków, a następnie uruchomienie pompy wody, której zadaniem jest wprowadzanie wody wraz z porcją leków w wir, dzięki czemu leki nie osiadają na dnie oraz nie osadzają się na ściankach. Do mieszalnika leków dołączony jest również wężyk, którego jeden koniec powinienem zostać podłączony do dozownika leków. Druga końcówka, do której zamocowany jest również filtr, powinna znaleźć się wewnątrz mieszalnika.
Ponadto mieszalnik o pojemności 180 litrów wyposażony został w górną pokrywę z dwoma zasuwami. Dzięki temu w łatwy sposób można zabezpieczyć roztwór z wody i leków choćby przed zabrudzeniami. Do łatwego przenoszenia mieszalnika, np w celu przeprowadzenia profilaktycznego czyszczenia, pojemnik wyposażono w wygodne uchwyty/

W ofercie sklepu Fermo dostępny również mieszadło do leków LUBING 60 litrów.

Cena brutto:

4 867,90 zł

3 407,53 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Mieszalnik leków mixer 180l Lubing
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 3+7= (wynik wpisz cyfrą) ?