hodowla i uprawa
PROMOCJA !!!

Karmidło kontrolne ocynkowane dla brojlerów

Kod produktu: F3346
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

742,86 zł

520,01 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

srebrny, czerwony

Materiał:

blacha ocynkowana, tworzywo sztuczne

Opakowanie:

1 sztuka

Opis Produktu:

Jednostka kontrolna z karmidłem końcowym przeznaczona do montażu w automatycznych systemach karmienia. Stosowana jest na końcach linii wzdłużnych do karmienia brojlerów.

Karmidło wyposażone zostało w czujnik klapkowy, który wyłącza motoreduktor napędzający spiralę paszociągu. W momencie gdy pasza dotrze do karmidła końcowego, czujnik klapkowy pod wpływem naporu odpowiedniej ilości paszy zostanie wciśnięty, co z kolei spowoduje wstrzymanie pracy silnika i zatrzymanie napływu paszy. Czujnik klapkowy otworzy się w miarę wyjadania paszy przez ptaki i ponownie zostanie uruchomiony mechanizm napełniania karmideł paszą.

Końcowe karmidło wyprodukowano przy użyciu najwyższej jakości materiałów- blachy ocynkowanej oraz tworzywa sztucznego, odpornych na trudne warunki panujące w kurniku. Misa karmidła wykonana została w kolorze czerwonym, a ptaki chętnie pobierają z niej paszę.

Specjalnie opracowano konstrukcja karmidła końcowego umożliwia regulację wysokości zsypu paszy. Jednostka kontrolna z karmidłem końcowym posiada wyjście na rurę fi 45 mm oraz na motoreduktor.

Cena brutto:

742,86 zł

520,01 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Karmidło kontrolne ocynkowane dla brojlerów
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 4+9= (wynik wpisz cyfrą) ?