hodowla i uprawa
PROMOCJA !!!

Dysza do systemu zraszania SKOV nierdzewna Flex-Clamp 0,2 mm kompletna

Kod produktu: F3332
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

59,20 zł

57,43 zł

Podstawowe parametry:

Materiał:

tworzywo sztuczne, stal nierdzewna

Producent:

SKOV

Rozmiar:

otwór wylotowy dyszy 0,3 mm

Opis Produktu:

Dysza zraszająca Flex-Clamp 0,2 mm stosowana do procesu zraszania obiektów inwentarskich takich jak kurniki, chlewnie, czy obory. Dysza montowana jest na rurkach o średnicy fi 12 mm, wykonanych ze stali nierdzewnej. Dzięki otworowi wlotowemu o średnicy fi 0,2 mm, wydajność wynosi 5 l/h. Producentem dysz Flexi - Clamp jest renomowana duńska firma SKOV.

System zamgławiania SKOV pozwala na błyskawiczne obniżenie temperatury w budynku inwentarskim. Jest bardzo ważna funkcja, podczas sezonu letniego, gdzie wysoka temperatura bywa niebezpieczna dla zwierząt. Całkowitą kontrolę systemu zraszania wraz z wentylacją umożliwia podłączenie do głównego sterownika klimatu.

Montaż dysz jest bardzo prosty, montuje się je nad wlotami powietrza, dzięki czemu mgła wodna mieszana jest ze świeżym powietrzem, które wpada do obiektu. Istotną zaletą nierdzewnych dysz SKOV jest fakt, iż mogą służyć również do dezynfekcji budynków inwentarskich.

Nierdzewna dysza SKOV jest w komplecie z uszczelką oraz uchwytem. Otwór na dysze w rurze fi 12 mm wykonywany jest poprzez specjalne narzędzie służące do tego celu, dostępne w naszej ofercie. Takie rozwiązanie pozwala na dowolne rozmieszczenie dysz.

W ofercie dostępne są również mosiężne dysze do systemu zraszania SKOV.

Cena brutto:

59,20 zł

57,43 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Dysza do systemu zraszania SKOV nierdzewna Flex-Clamp 0,2 mm kompletna
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 3+6= (wynik wpisz cyfrą) ?