hodowla i uprawa

Poidło wiadrowe 24l dla drobiu automatyczne z uchwytem

Kod produktu: F3316
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

82,59 zł

Podstawowe parametry:

Rozmiar:

wysokość całkowita 54 cm, średnica podstawy: 32 cm, wysokość rynienki: 3 cm

Pojemność poidła:

24 L

Kolory:

biały, czerwony

Materiał:

tworzywo sztuczne

Opakowanie:

sprzedawane na sztuki

Opis Produktu:

Poidło automatyczne dla drobiu o pojemności 24 litrów znajduje swoje zastosowanie przy wielu rodzaju drobiu. Poidło dla drobiu wyposażono w specjalny pływak, który jest odpowiedzialny za regulowanie wody w misie poidła, co z kolei nie powoduje rozlewania czy tez marnowania wody przez zwierzęta. Umożliwia to także bardzo praktyczne uzupełnianie wody w poidle (np. wężem lub prosto z kranu) bez konieczności obracania jak ma to miejsce w przypadku większości poideł na rynku.

Poidło pływakowe dla kur, dzięki dużej pojemności, daje możliwość pełnej kontroli nad uzupełnianiem płynów przy jednoczesnym ciągłym dostępie wody w poidle dla ptaków. Poidło posiada uchwyt, który pozwala na bardzo szybkie i łatwe przenoszenie poidła lub w razie potrzeby do jego podwieszenia. Górna pokrywa poidła dla kaczek i gęsi daje możliwość zachowania wody w czystości zabezpieczając ją przed zabrudzeniem lub też np. przed owadami. Jedno poidło szacowane jest przeliczeniowo na 100 kur.

Łatwość i prostota w użyciu oferowanego poidła powoduje, że świetnie się sprawdza przy dużych hodowlach, ale również znajduje pełne zastosowanie w chowie przydomowym.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również poidła dla drobiu w innych rozmiarach.

Cena brutto:

82,59 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Poidło wiadrowe 24l dla drobiu automatyczne z uchwytem
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 2+2= (wynik wpisz cyfrą) ?