hodowla i uprawa

Pułapka żywołowna na jastrzębie z boksem na żywą przynętę HAWK-SYSTEM-PLUS

Kod produktu: F3268
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

176,38 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

zielony

Materiał:

stal ocynkowana pomalowana proszkowo, siatka polipropylenowa

Opakowanie:

sprzedawana na sztuki

Rozmiar:

klatka 37x37x22, średnica chwytaka 96,5 cm

Opis Produktu:

Solidna pułapka żywochwytna do łapania jastrzębi, myszołowów i innych ptaków drapieżnych. Zasadzka posiada klatkę do umieszczenia żywej przynęty, która skutecznie zwabi drapieżnika. Sidło na jastrzębie to idealne rozwiązanie dla hodowców gołębi, drobiu czy innych ptaków ozdobnych. Pułapka na ptaki drapieżne pozwala skutecznie i w humanitarny sposób złapać szkodnika.

Klatka na przynętę została wykonana z drutu ocynkowanego o średnicy 2 mm i jest pomalowana proszkowo na kolor zielony dla lepszego kamuflażu. Chwytak przytwierdzony do góry klatki został zrobiony z grubego, 6 mm drutu ocynkowanego, który również został pokryty warstwą zielonej farby. Do krawędzi łapacza przyczepiona jest mocna siatka polietylenowa z oczkami o wymiarach 25x25 mm. Siatka jest bardzo wytrzymała i odporna na zrywanie, dzięki czemu drapieżnik zostanie skutecznie unieszkodliwiony. Klatkę z chwytakiem łączy się za pomocą dwóch śrub mocujących. Pułapka na jastrzębie jest przeznaczona do samodzielnego montażu, w zestawie dołączona jest instrukcja obsługi. Przygotowanie pułapki do użytku jest szybkie i proste w realizacji.

Niewątpliwą zaletą oferowanej pułapki na ptaki drapieżne jest możliwość umieszczenia żywej przynęty, mp. kury czy gołębia jako przynęty. Chwytak jastrzębi działa na zasadzie zatrzaskowej, w momencie poruszenia obręczy mechanizm sprężynowy zaciśnie sidło i skutecznie uwięzi drapieżnika. Oferowana żywołapka na ptaki drapieżne może być używana do chwytania różnych ptaków o średniej wielkości.

Wymiary pułapki na jastrzębie:

 • klatka na przynętę: 37x37 cm, wysokość 22 cm
 • chwytak: średnica 96,5 cm

  W ofercie sklepu dostępna również pułapka bez klatki na żywą przynętę, do przymocowania w dowolnym miejscu, np. bezpośrednio górze woliery.

  Cena brutto:

  176,38 zł

 • Pytania i opinie użytkowników:

  Opinię napisał: Mirecki( 2017-11-22, 07:47:58 ) (5/5)
  Szybka wysyłka, produkt skuteczny!
 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Pułapka żywołowna na jastrzębie z boksem na żywą przynętę HAWK-SYSTEM-PLUS
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 6+1= (wynik wpisz cyfrą) ?