hodowla i uprawa

Miska kompletna ze smoczkiem do systemu pojenia FAAR

Kod produktu: F3145
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

20,04 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

Czerwony

Materiał:

tworzywo sztuczne, stal nierdzewna

Opakowanie:

Zestaw: Miseczka ze smoczkiem

Rozmiar:

Miska - głębokość: 4 cm, średnica górnej części: 8 cm Smoczek: gwint o średnicy 12 mm

Opis Produktu:

Kompletna miska ze smoczkiem przeznaczona do wykorzystania w systemach pojenia drobiu FAAR. Poidła FAAR doskonale nadaje się do stosowania zarówno do odchowu, jak i tuczu czy reprodukcji drobiu. Świetnie sprawdza się w różnych gatunkach drobiu, ze względu na swoją uniwersalność. Niple FAAR świetnie sprawdzą się w pojeniu niosek, brojlerów, indyków i kaczek.

Miseczka systemu FAAR została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, pozwalając na łatwe czyszczenie oraz dezynfekcję. Kolor czerwony prezentowanego przedmiotu jest łatwo dostrzegalny, przez co pisklęta jak i dorosły drób nie mają problemu z zauważeniem miseczki z wodą.

Miseczka do systemu pojenia FAAR stanowi zwarty jedno- elementowy układ zakładany bezpośrednio na rurę 22 x 22 mm, za pomocą zatrzaskowego uchwytu, dzięki temu montaż jak i demontaż jest bardzo prosty i szybki. W miseczce jest już gotowy otwór, przeznaczony na smoczek, przez który wydostaje się woda. Górna średnica miseczki wynosi 8 cm, natomiast jej wysokość 4 cm.

Do miseczki dołączony jest smoczek do systemu pojenia FAAR, zapewniający dozowanie odpowiedniej ilości świeżej i czystej wody w hodowli drobiu. Obudowa nipla wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego przekonuje o zachowaniu szczelności oraz odporności na uszkodzenia. Wewnątrz smoczka do systemu FAAR umieszczony jest trzpień, wykonany z nierdzewnego metalu, zapobiegający przed korozją. Zasada działania opisywanego smoczka polega na poruszeniu przez ptaka niplem w różne strony, wydobywając wodę pionowo w górę, która wpada miseczki. Jest to bardzo przemyślane rozwiązanie, ponieważ pozwala na ekonomiczne korzystanie z zasobów wodnych oraz zapobiega występowania mokrej ściółki. Smoczek posiada gwint fi 12 mm, a jego montaż jest bardzo prosty, ponieważ wystarczy wkręcić go do miseczki pojenia systemu FAAR. Jeden nipel potrafi obsłużyć 30 - 50 ptaków (w zależności od ich wielkości oraz gatunku).

W przypadku, gdy pisklęta są za małe aby dosięgnąć do smoczka i ugasić pragnienie, wystarczy do środka miseczki włożyć kuleczkę którą kurczaczki obracają, a ta pozwala na wydostanie się wody ze smoczka. Kulkę do systemu FAAR można znaleźć w naszej ofercie.
Główne zalety przedstawianego produktu to: przemyślana budowa, solidna konstrukcja oraz zaskakująco niska cena, przekonują do nabycia powyższego zestawu.

Cena brutto:

20,04 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Miska kompletna ze smoczkiem do systemu pojenia FAAR
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 4+9= (wynik wpisz cyfrą) ?