hodowla i uprawa

Smoczek nipel do systemu pojenia INDO

Kod produktu: F3127
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

7,06 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

jak na zdjęciu

Materiał:

mosiądz, stal nierdzewna

Opakowanie:

1 sztuka

Rozmiar:

gwint o średnicy 12 mm

Opis Produktu:

Praktyczny nipel do odwróconych miseczek systemu INDO przeznaczony jest do pojenia różnego gatunku drobiu tj. indyki, kaczki, brojlery czy nioski. Smoczek systemu INDO pozwala na dozowanie odpowiedniej ilości świeżej i czystej wody.

Oferowany smoczek do linii pojenia INDO montowany jest w rurze kwadratowej 22 x 22 mm po nawierceniu otworu i użyciu dedykowanego uchwytu mocującego. W celu poprawnego działania całego systemu należy użyć regulator ciśnienia wody, ponieważ wymagane ciśnienie musi wynosić 0,3 - 0,4 bar.

Obudowa smoczka do systemu INDO wykonana została z mosiądzu, zapewniając wysoką szczelność oraz trwałość i odporność produktu na uszkodzenia.

Trzpień znajdujący się wewnątrz obudowy wykonany został ze stali nierdzewnej, zapobiega korozji i wchodzeniu w reakcje chemiczne z substancjami dodawanymi do wody. Trzpień jest elementem ruchomym, dzięki czemu zapewnia przepływ wody. Całość smoczka posiada, solidną oraz szczelną budowę. Ptak, aby napić się wody musi poruszyć końcówką nipla, dokładnie trzpieniem, wtedy wydobywa się woda.

W zestawie do smoczka dołączona jest uszczelka, która zapewnia szczelność pomiędzy miseczką, a smoczkiem.

Cena brutto:

7,06 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Smoczek nipel do systemu pojenia INDO
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 2+4= (wynik wpisz cyfrą) ?