hodowla i uprawa

Wiązka wodna liniowa z reduktorem i obejściem do systemu poideł dzwonowych

Kod produktu: F3019
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

362,73 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

jak na zdjęciu

Materiał:

tworzywo sztuczne

Opakowanie:

1 sztuk

Opis Produktu:

Liniowa wiązka wodna z reduktorem do systemu poideł dzwonowych z wyjściem na wąż fi 25 mm. Głównym zadaniem oferowanej wiązki wodnej jest redukcja ciśnienia wody (do poziomu poniżej 1 Bar) doprowadzanej do poideł dzwonowych oraz możliwość szybkiego przepłukania całego układu systemu pojenia. Prezentowana wiązka posiada tzw. obejście reduktora, który zapewnia prawidłowe funkcjonowanie poideł i całego systemu. Dzięki niemu możliwe jest przeczyszczenie rur, węży i poideł z pozostałości po lekach czy witaminach, podawanych przez dozownik leków.

Wiązka liniowa tego typu powinna być montowana na początku każdej linii z poidłami. Ważne, aby woda doprowadzana do reduktora wiązki liniowej nie posiadała wyższego ciśnienia niż 3 Bary. Zaleca się, aby zastosować wstępny reduktor ciśnienia, który obniża ciśnienie sieciowe do 3 Bar.

Wiązka wodna z reduktorem i obejściem do systemu poideł dzwonowych wyposażony został w trzy zawory odcinające dopływ wody. Każdy z nich stanowi inną rolę. Pierwszy zamyka główne doprowadzenie wody rury poprzecznej. Przydaje się głównie w przypadku systemu rozprowadzanego na kilka różnych pomieszczeń, gdzie ważne jest czasowe zblokowanie przepływu wody do linii. Drugi montowany jest zaraz za reduktorem ciśnienia a zamyka się go w celu przeprowadzania okresowego czyszczenia przepływu (pod wysokim ciśnienia) wężyków z jednoczesnym otwarciem zaworu trzeciego.

W skład zestawu wchodzi również komplet złączek, trójników oraz kolanek

W naszej ofercie można znaleźć również wiązke wodną główną z dozownikiem o podobnym przeznaczeniu.

Cena brutto:

362,73 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Wiązka wodna liniowa z reduktorem i obejściem do systemu poideł dzwonowych
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 2+8= (wynik wpisz cyfrą) ?