hodowla i uprawa

Pastuch elektryczny na kuny STANDARD - komplet na 4 rynny spustowe - montaż w rynnach dachowych

Kod produktu: F2852
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

578,58 zł

Podstawowe parametry:

Materiał:

stal ocynkowana, tworzywo sztuczne

Opakowanie:

komplet z elektryzatorem do zabezpieczenia 4 rynien

Zasilanie:

230 V

Opis Produktu:

Oferowany zestaw pastucha przeciw kunom pozwala zabezpieczyć poddasze gospodarstw domowych jak i budynków użyteczności publicznej.

Smukła i zwinna kuna domowa jest w stanie przecisnąć się niemal przez każdy otwór. Szuka schronienia w ciepłych i suchych miejscach jakimi są np, podbitki na poddaszu wypełnionych włóknem szklanym lub w ścianach pomiędzy murem a karton-gipsem. Gdy zwykłe środki zawodzą należy zamontować ochronę zewnętrzną, do której idealnie nadaje się prezentowany system odgrodzenia elektrycznego na rynny. Zaraz po wejściu gryzonia na rynny spotyka się z barierą elektryczną w postaci impulsu elektrycznego o maksymalnej energii impulsu 1 J. Szkodnik po kontakcie z odgrodzeniem rynnowym nabiera respektu przed próbą kolejnego wejścia, a najczęsciej odstrasza go już na dobre.

W skład zestawu wchodzi:


Podczas montażu należy pamiętać aby prowadzić linkę zarówno w uchwytach izolatorów oraz na ich stalowych trzpieniach. Następnie zadbać, żeby została ona odpowiednio naciągnięta, aby nie dotykała drugiej, ponieważ są one dwoma przeciwnymi biegunami.

Proponowany zestaw zabezpieczający poddasze przeciw kunie wykonany jest z najlepszej jakości materiałów, które są odporne na czynniki klimatyczne oraz promieniowanie UV. Dlatego też cały system może posłużyć przez wiele lat.

W naszej ofercie można również znaleźć izolatory rynnowe zestaw na 1 rynnę, który pomoże zwiększyć powyższy komplet o dodatkowe rynny spustowe.
Schemat podłączenia pastucha przeciw kunom

Cena brutto:

578,58 zł

Pytania i opinie użytkowników:

Opinię napisał: Joanna( 2015-11-23, 13:09:21 ) (5/5)
W moim przypadku odstraszacze zapachowe i dźwiękowe nie zadziałały, a kuny zrobiły szkody na kwotę ponad 5000 zł, dlatego zdecydowaliśmy się z mężem na krok ostateczny - pastuch na kuny. Montaż nie był łatwy , bo wszystko na wysokości, ale było warto!!! Problem z kunami się skończył !
Opinię napisał: Mariusz( 2017-05-19, 14:57:21 ) (5/5)
Jest skuteczny, mogę potwierdzić po 4 miesiącach od montazu
Opinię napisał: zielony( 2018-03-12, 08:55:33 ) (4/5)
Sprawdza się, polecam
Opinię napisał: Zadowolony klient( 2019-02-10, 23:15:16 ) (5/5)
Walczyłem 2 lata z kunami, udało mi się złapać w żywołapkę 2 różne sztuki. Potem wywózka do lasu. Dziury w membranie średnicy butelki od wina, ile ich porobiły to nie wiem. Kuny biegając w nocy wokół dachu wszystkich budziły. Cholery można było dostać.
W sierpniu zakupiłem i zamontowałem pastucha komplet jw. - do dzisiaj błogi spokój. Nawet słyszałem raz jak kuna wdrapywała się po ścianie i potem rozległ się wrzask - dostała strzała z 10 kV. To lubię. Nauczona że pod ten dach się nie wchodzi:)
 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Pastuch elektryczny na kuny STANDARD - komplet na 4 rynny spustowe - montaż w rynnach dachowych
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 3+5= (wynik wpisz cyfrą) ?