hodowla i uprawa
PROMOCJA !!!

Zestaw podłączeniowy podwójny do poideł smoczkowych dla trzody na 1/2 cala

Kod produktu: F2804
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

74,21 zł

59,36 zł

Podstawowe parametry:

Dodatkowe informacje:

komplet wężyków do podłączenia poideł smoczkowych dla świń z magistralą wodną, Zestaw podwójnych wężyków podłączeniowych na 1/2 cala, komplet podłączeniowy do automatycznego systemu pojenia trzody chlewnej

Kolory:

niebieski

Materiał:

stal nierdzewna, tworzywo sztuczne

Opakowanie:

1 sztuka

Rozmiar:

100 cm wąż wiodący, po 45 cm długości każdy z rozdzielaczy

Opis Produktu:

Oferowany komplet wężyków do podłączenia poideł smoczkowych dla świń z magistralą wodną świetnie współgra się z regulowanym uchwytem na 1/2 cala. Zawarte w zestawie wężyki wodne po podłączeniu z wyżej wymienionym stalowym regulowaniem poideł smoczkowych (brak w zestawie) tworzy uniwersalny system dla każdego rodzaju trzody chlewnej. Wszystko to zawdzięcza on sprężynowej suwnicy, dzięki której można zmienić wysokość smoczka w zależności o danego wieku świni oraz gumowego węża, który dzięki swojej elastyczności, łatwo przybiera pożądane położenie.

Zestaw podwójnych wężyków podłączeniowych na 1/2 cala stosuje się systemach automatycznego pojenia, używanych najczęściej w chlewniach i tuczarniach świń. Posiada on również specjalną końcówkę do podłączenia z wężem PCV, który jest połączony z magistralą wodną. Zakończenie to podpina się od dołu oraz stabilizuje całość za pomocą opaski wokół węża zasilającego. Szczelność tego zapięcia zapewnia dołączona do kompletu gumowa uszczelka.

Proponowany komplet podłączeniowy do automatycznego systemu pojenia trzody chlewnej pozwala na rozdzielenie jednego przyłącza wodnego do dwóch poideł smoczkowych dla świń, dzięki czemu łatwy sposób zwiększyć ilość poideł, bez większych przeróbek systemu.

Cena brutto:

74,21 zł

59,36 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Zestaw podłączeniowy podwójny do poideł smoczkowych dla trzody na 1/2 cala
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 3+8= (wynik wpisz cyfrą) ?