hodowla i uprawa

But zsypowy prosty PCV przezroczysty pod silos do jarzm

Kod produktu: F2779
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

193,02 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

przezroczysty

Materiał:

tworzywo sztuczne

Opakowanie:

1 sztuka

Rozmiar:

otwór pod silos: 44,5 cm, wysokość całkowita: 37 cm, otwór montażowy pod jarzmo: 27,5 x 17,5 cm

Opis Produktu:

Oferowany but zsypowy prosty pod silos paszowy został wykonany z wysokiej jakości tworzywa PCV o przezroczystej barwie. Charakteryzuje się ono dużą wytrzymałością oraz odpornością na czynniki klimatyczne tj. niskie i wysokie temperatury oraz promieniowanie UV. Posiada on średnicę otworu zsypowego mierzącą 44,5 cm.

Prezentowany przezroczysty but pod silos stosowany w systemach karmienia przeznaczony jest do montażu z jarzmem ze stali ocynkowanej z naszej oferty.

Prosty kołnierz zsypowy pod silos montuje się w przypadku zastosowania dwóch silosów w systemie karmienia trzody chlewnej lub świń. W przypadku jednego zbiornika na paszę montuje się natomiast but zsypowy kątowy z wyjściem na rurę PCV pod nachyleniem 30 stopni, dzięki czemu nie musi być montowane dodatkowe kolano PCV linii poprzecznej i można je wykorzystać w innym miejscu paszociągu. W kategorii: kołnierze i jarzma zsypowe pod silos można znaleźć również but kosz zsypowy skośny pod silos paszowy z tworzywa sztucznego do jarzm nierdzewnych o podobnym przeznaczeniu.

Cena brutto:

193,02 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • But zsypowy prosty PCV przezroczysty pod silos do jarzm
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 5+6= (wynik wpisz cyfrą) ?