hodowla i uprawa

Pojnik dla drobiu 2,5l z zatrzaskami i uchwytem

Kod produktu: F2755
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

14,24 zł

Podstawowe parametry:

Rozmiar:

pojemność 2,5 litra

Kolory:

biały, niebieski

Materiał:

wysokiej jakośći tworzywo sztuczne

Opakowanie:

1 sztuka

Opis Produktu:

Prezentowane poidło dla drobiu na zatrzask z uchwytem dedykowane do mniejszych hodowli hobbistycznych. Charakteryzuje się niezwykle wygodnym użytkowaniem, dzięki specjalnemu uchwytowi u góry zasobnika. Rozwiązanie to pomaga nie tylko w przenoszeniu ale także w sprawnym odczepianiu go od miedniczki. Szeroka miska i długa szyjka przy podstawie zasobnika pozwalają na pojenie kur, kaczek i gęsi.

Oferowany pojnik dla kaczek o pojemności 2.5 l został zbudowany z wysokiej jakości polipropylenu, który jest odporny na działanie czynników klimatycznych tj. niska i wysoka temperatura oraz promieniowanie UV. Zbudowany został z dwóch części, jakimi są zbiornik w kształcie dzbana z rączką u góry oraz misa do pojenia. Elementy te łączą się na trzy zatrzaski, które dobrze widać na powyższym zdjęciu na niebieskiej podstawce. Łączenie to wraz z szeroką podstawą zapewniają stabilność posadowienia poidła na podłożu, dlatego ptaki nie będą w stanie go przewrócić.

Proponowane poidło dla gęsi z zatrzaskami i uchwytem bardzo łatwo się czyści, wystarczy tylko odczepić zasobnik od misy do pojenia. Specjalnie zaokrąglona budowa zbiornika zapobiega siadania na nim ptaków oraz dostawaniu się odchodów z góry do miedniczki z wodą.

Cena brutto:

14,24 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Pojnik dla drobiu 2,5l z zatrzaskami i uchwytem
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 3+6= (wynik wpisz cyfrą) ?