hodowla i uprawa

Wentylator szczytowy ES-100 z żaluzją 0,55 kW do budynków inwentarskich

Kod produktu: F2652
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

1 771,20 zł

Podstawowe parametry:

Dodatkowe informacje:

wydajność: 17184 m3/h

Kolory:

inox

Materiał:

stal nierdzewna, stal ocynkowana

Opakowanie:

1 sztuka

Rozmiar:

960 x 405 x 960 mm

Ulotka informacyjna:

POBIERZ

Zasilanie:

400 V

Opis Produktu:

Wysokiej jakości wentylator szczytowy 0,55 kW zasilany napięciem 400 V. Wentylator szczytowy wyposażony jest w żaluzję, która samoczynnie uchyla się pod wpływem wytworzonego podciśnienia oraz kratę zabezpieczającą. Wentylatory szczytowe wykorzystywane są w chlewniach, oborach czy kurnikach, gdzie wymagana jest odpowiednia cyrkulacja powietrza.

Oferowany wentylator szczytowy służy do szybkiego przewietrzenia i obniżenia zbyt wysokiej temperatury w budynku inwentarskim, co jest bardzo istotnie np. w produkcji mlecznej. Wentylator prewencyjny ma wydajność na poziomie 18633 m³/h. Mieszacz powietrza szczytowy może być załączany cyklicznie poprzez dobór odpowiedniego sterownika mikroklimatu w budynku inwentarskim.

Mieszacz powietrza szczytowy do chlewni wykonany został z najwyższej klasy stali, dzięki czemu nie ulega szkodliwym czynnikom panującym w budynku inwentarskim, w tym wysokiemu stężeniu amoniakiem. Wentylator szczytowy należy zamontować we frontowej ścianie budynku inwentarskiego, a po przeciwległej stronie umieszcza się żaluzje, co prowadzi do odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Zaletą niniejszego wentylatora szczytowego do obór i chlewni jest energooszczędność oraz cichobieżność.

W ofercie posiadamy również większy wentylator szczytowy do kurników o wydajności 41306 m3 /h oraz części zamienne do wentylatorów ES.

UWAGA: Towar gabarytowy wysyłany na palecie. Koszt wysyłki szacowany indywidualnie po złożeniu zamówienia. W celu kalkulacji przybliżonego kosztu transportu prosimy o kontakt: sklep@fermo.pl

Cena brutto:

1 771,20 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Wentylator szczytowy ES-100 z żaluzją 0,55 kW do budynków inwentarskich
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 5+7= (wynik wpisz cyfrą) ?