hodowla i uprawa

Nakładki przeciw kanibalizmowi C-bits od 6-12 tygodnia 50 szt.

Kod produktu: F2443
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

14,96 zł

Podstawowe parametry:

Dodatkowe informacje:

nakładki przeciw wyrywaniu piór u drobiu w wieku od 6 tygodnia

Kolory:

biały

Materiał:

wytrzymałe na gryznienie tworzywo sztuczne

Opakowanie:

pasek 50szt.

Rozmiar:

typ C, szerokość 20mm

Opis Produktu:

Uniwersalne obrączki do dziobów chroniące przed kanibalizmem czy problemem wyrywania piór w stadzie. Osłonki przystosowane są dla ptaków w wieku od 6-12 tygodni. Mogą być wykorztywane dla większości gatunków drobiu dla kur, bażantów, przepiórek czy indyków. Obrączki nozdrzowe przeciw wyrywaniu piór typu C wykonane są ze specjalnego tworzywa o zwiększonej wytrzymałości na przegryzienie czy uszkodzenia mechaniczne.

Osłonki zakładane są w otworach nosowych i przechodzą przez środek między górną a dolną częścią dziobu. W ten sposób ptak ma zawsze częściowo uchylony dziób co sprawie że próbując poranić czy wyrwać innym pióra nie będzie w stanie ich uchwycić. Jest to bardzo prosty i skuteczny sposób na walkę z pterofagią. Już po założeniu nakładek przeciw wyrywaniu piór można zaobserwować znaczny spadek poranień w stadzie.

Nakładki na dzioby przeciw kanibalizmowi są całkowicie bezpieczne dla ptaków, nie przeszkadzają w piciu wody czy spożywaniu pokarmu. Ich zakładanie jest również bardzo proste wystarczy do tego celu wykorzystać kleszcze rozwierające lub specjalny aplikator do seryjnego zakładania pierścieni na dzioby dla bażantów.

Cena brutto:

14,96 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Nakładki przeciw kanibalizmowi C-bits od 6-12 tygodnia 50 szt.
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 1+1= (wynik wpisz cyfrą) ?