hodowla i uprawa
PROMOCJA !!!

Aplikator nakładek na dzioby A-bits dla młodych ptaków - zasobnik 50 szt.

Kod produktu: F2409
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

273,27 zł

191,29 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

jak na zdjęciu

Materiał:

tworzywo sztuczne

Opakowanie:

1 sztuka

Rozmiar:

A

Opis Produktu:

Wysokiej klasy aplikator niezbędny podczas nakładania osłonek na dzioby pisklętom od 1 do 4 tygodnia życia. Oferowany aplikator pierścionków na dziób jest bardzo praktycznym rozwiązaniem znacznie ułatwiającym nakładanie osłonek, które ze względu na niewielki kształt są dość kłopotliwe do zaaplikowania na dzióbku.

Aplikator osłonek na dzioby A-bits pozwala na łatwe, szybkie oraz seryjne nałożenie obrączek przeciw kanibalizmowi pisklętom. Całość wykonana jest z mocnego oraz wytrzymałego tworzywa sztucznego, które pozwoli stosować niniejszy aplikator przez wiele sezonów.

Aplikator obrączek przeciw kanibalizmowi jest niezwykle prosty w obsłudze. Nakładki na dziobki umieszcza się w szyjce aplikatora i stabilizuje specjalnym uchwytem ze sprężyną. W ten sposób pierścionki nie przemieszczają się podczas aplikacji. Dodatkowym atutem jest transparentny magazynek pozwalający na stałą kontrolę ilości obrączek jaka pozostała do zaaplikowania. W celu nałożenia osłonki przeciw kanibalizmowi wystarczy wysunąć i wcisnąć guziczek aplikatora, który odpowiednio rozszerzy osłonkę.

Cena brutto:

273,27 zł

191,29 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Aplikator nakładek na dzioby A-bits dla młodych ptaków - zasobnik 50 szt.
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 6+4= (wynik wpisz cyfrą) ?