hodowla i uprawa

Słup drewniany 200 cm - fi 8 cm na słupki bramowe i narożne do pastuchów

Kod produktu: F2278
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

22,16 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

jasny brąz

Materiał:

drewno iglaste impregnowane

Opakowanie:

1 sztuka

Rozmiar:

wysokość: 200 cm, średnica: 8 cm

Opis Produktu:

Solidny słup do budowy ogrodzeń elektrycznych wykonany z drewna iglastego poddanego dodatkowo impregnacji środkami przeciwgrzybicznymi. Wysoka jakość wykonania sprawia, że palik drewniany do pastucha odporny jest na niekorzystne warunki atmosferyczne, dzięki czemu po osadzeniu w ziemi wystarczy na wiele sezonów. Oferowany słupek ma wysokość 2 m, co sprawia, że doskonale sprawdzi się przy pastuchach dla koni, a także w ogrodzeniach elektrycznych przeciw dzikom, sarnom, jeleniom czy danielom.

Słupek drewniany do pastucha ma średnicę fi 8 cm. W celu łatwego osadzenia palika do pastucha w ziemi jeden z końców został specjalnie zaostrzony. Słupek najlepiej jest wkopać na głębokość ok. 50 cm w ziemię. Do przeprowadzenia linii ogrodzenia elektrycznego do palika należy przymocować specjalne izolatory do drewna:
Paliki z drewna powinny zostać umieszczone w kluczowych miejscach ogrodzenia elektrycznego: na początku, zakończeniu oraz w narożnikach. Dodatkowo przy bardzo długich pastuchach taki słupek z drewna należy wbijać również co ok. 50 m.

Cena brutto:

22,16 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Słup drewniany 200 cm - fi 8 cm na słupki bramowe i narożne do pastuchów
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 5+9= (wynik wpisz cyfrą) ?