hodowla i uprawa
PROMOCJA !!!

Karmnik deratyzacyjny stacja tunel na szczury i myszy plastikowy z kluczem

Kod produktu: F2268
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

17,18 zł

13,75 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

czarny

Materiał:

tworzywo sztuczne

Opakowanie:

1 szt.

Rozmiar:

330 mm x 85 mm. x 90 mm

Opis Produktu:

Praktyczny i uniwersalny karmnik deratyzacyjny służący do deratyzacji różnego rodzaju obiektów t.j. budynki inwentarskie czy gospodarcze. Doskonale sprawdza się również na zewnątrz budynków. Stacja deratyzacyjna ma za zadanie skutecznego pozbycia się szczurów, myszy oraz innych szkodliwych gryzoni.

Przedstawiony tunel deratyzacyjny przystosowany jest do podawania trutek zwalczających gryzonie w formie granulatu na myszy, pasty na gryzonie. Na specjalnie przygotowanych otworach istnieje możliwość zawieszenia również kostki RAT KILLER.
Przed samoczynnym otwarciem karmnika chroni specjalne zamykanie na śrubę, taka konstrukcja zabezpiecza przez przypadkowym spożyciem przez inne zwierzęta oraz przed niekontrolowanym roznoszeniem trutki przez gryzonie.

Stacja deratyzacyjna wykonana została z wysokiej jakości wytrzymałego i trwałego tworzywa sztucznego, dzięki temu jest odporna na trudne warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz. Podłużny kształt pozwala na umieszczenie karmidła w wąskich i trudno dostępnych miejscach, np. blisko nory myszy lub szczurów. Czarny kolor łatwo kamufluje się w różnych, trudno dostępnych zakamarkach.

Cena brutto:

17,18 zł

13,75 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Karmnik deratyzacyjny stacja tunel na szczury i myszy plastikowy z kluczem
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 2+5= (wynik wpisz cyfrą) ?