hodowla i uprawa

Łączenie regulatora LUBING z profilem aluminiowym niskim w linii pojenia drobiu - poz. 14

Kod produktu: F2250
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

27,26 zł

Podstawowe parametry:

Dodatkowe informacje:

przygotowany pod profile aluminiowe o wysokości 4,5cm

Materiał:

wysokiej jakość tworzywo sztuczne

Rozmiar:

wysokość całkowita 12cm

Schemat części zamiennych:

POBIERZ

Opis Produktu:

Łącznik regulatora ciśnienia wody z profilem aluminiowym przeznaczony jest do stosowania w liniach automatycznego pojenia drobiu, w których wykorzystywane są listwy nośne aluminiowe o wysokości 4,5cm. Wykonano go ze specjalnego tworzywa sztucznego o wysokich parametrach wytrzymałościowych, by zapewnić solidne i mocne łączenie elementów.

Uchwyt wkręcany jest w pokrywę regulatora ciśnienia wody na 4 otwory montażowe. Ma on za zadanie połączyć reduktor z profilem aluminiowym, który należy wsunąć w szczelinę między ramionami łącznika i zabezpieczyć śrubami . Dzięki łącznikowi reduktor przepływu wody w kurniku będzie mocno i trwale połączony z resztą linii do pojenia brojlerów . Tym sposobem jest on zabezpieczony przed przypadkowym wysunięciem się co mogłoby spowodować nieszczelność lub niewłaściwe działanie sytemu.
Dodatkowo na łączniku do profili aluminiowych przygotowano otwory do podczepienia regulatora ciśnienia wody na lince stylonowej od windy do regulacji wysokości linii pojenia.

Uchwyt do łączenia reduktora z listwą nośną w liniach pojenia przepiórek sprzedawany jest przede wszystkim jako cześć zamienna w przypadku uszkodzenia łącznika dostępnego w zestawie z reduktorem z regulacją ciśnienia wody.

Cena brutto:

27,26 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Łączenie regulatora LUBING z profilem aluminiowym niskim w linii pojenia drobiu - poz. 14
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 1+3= (wynik wpisz cyfrą) ?