hodowla i uprawa

Linka stalowa 1,2 mm do prowadzenia antygrzędy elektrycznej w liniach pojenia i karmienia 100 mb

Kod produktu: F2247
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

42,75 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

srebrny

Materiał:

stal ocynkowana

Opakowanie:

rolka 100 mb

Rozmiar:

średnica pzrewodu: 1,2 mm

Opis Produktu:

Praktyczna linka stalowa przeznaczona do prowadzenia wzdłuż linii pojenia i karmienia drobiu antygrzędy elektrycznej zapobiegającej przed przysiadywaniem ptaków na systemie. Antygrzędy elektryczne skutecznie ochraniają przed siadaniem ptaków na systemie pojenia, co niejednokrotnie powoduje zabrudzenie czy nawet awarię linii. Takie przypadki są wysoce niepożądane zwłaszcza w długich przemysłowych liniach systemu pojenia brojlerów, indyków, gęsi, itp.

Przewód do antygrzędy elektrycznej do systemu karmienia wykonany został ze splotu drucików ze stali o całkowitej średnicy fi 1,2 mm. Mocna budowa zapewnia wysoką wytrzymałość na zrywanie, trwałość, a co najważniejsze właściwe przewodnictwo impulsów elektrycznych na linii pojenia i karmienia dla niosek.

Mocowanie przewodu antygrzędy jest niezwykle proste i przebiega bezproblemowo, dzięki specjalnemu zestawu do montażu linki stalowej:

Zestaw montażowy elektrycznej antygrzędy 17,90 zł

Po instalacji i podłączeniu pod odpowiedni elektryzator, po zetknięciu z antygrzędą ptaki otrzymają nieprzyjemny aczkolwiek bezpieczny impuls, który nie pozwoli na przysiadywanie na linii pojenia bądź karmienia. W celu zapewnienia odpowiedniego napięcia linki stalowej antygrzędy na systemie umieszcza się specjalne uchwyty do prowadzenia przewodu (standardowo na jednej dwumetrowej linii pojenia umieszcza się trzy uchwyty: na początku, środku i końcu).

Uwaga! Przewód podłączeniowy izolowany łączy się z elektryzatorem zaciskiem napięcia (+) oraz z uziemieniem (-). Przewód podłączeniowy przeciąga się do linii pojenia dla drobiu oraz łączy "+" z przewodnikiem (plecionką, drutem, itp.) przeciągniętym przez uchwyt, natomiast "-" sprzęga się z aluminiowym profilem w celu uziemienia.

Cena brutto:

42,75 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Linka stalowa 1,2 mm do prowadzenia antygrzędy elektrycznej w liniach pojenia i karmienia 100 mb
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 4+5= (wynik wpisz cyfrą) ?