hodowla i uprawa

Uchwyt, ślizgacz trójkątny plastikowy do podwieszania linii karmienia

Kod produktu: F2185
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

1,41 zł

Podstawowe parametry:

Dodatkowe informacje:

długość: 41 mm, szerokość min. 20 mm/max. 41 mm

Kolory:

biały

Materiał:

tworzywo sztuczne

Opakowanie:

sprzedawany na sztuki

Opis Produktu:

Praktyczny ślizgacz trójkątny przeznaczony do podwieszania automatycznych linii karmienia znajdującej się na lince stylonowej. Oferowany uchwyt do regulacji wysokości karmideł jest najbardziej standardowym ślizgaczem i najczęściej wykorzystywany jest na krótkich odcinkach paszociągu wzdłużnego.

Ślizgacz do podwieszania automatycznych karmideł dla drobiu w całości wykonano z tworzywa sztucznego charakteryzującego się solidnością oraz trwałością. Sposób montażu oraz zasada działania jest niezwykle prosta. Uchwyt do podwieszania linii karmienia wzdłużnej wyposażony jest w trzy otwory do prowadzenia linki stylonowej.

Uchwyt pozwala na ustawienie linii karmienia na dowolnym poziomie dostosowanym do wielkości karmionego drobiu. Specjalna konstrukcja sprawia, że ustalona wysokość nie zmienia się - ślizgacz solidnie utrzymuje linię systemu karmienia. Ślizgacz do karmideł można stosować z linką stalową o maksymalnej średnicy 5mm.

Uchwyt do regulacji wysokości karmideł sprawia, że zbędne staje się korzystanie z windy ręcznej . Jest to korzystne rozwiązanie na krótkich automatycznych liniach karmienia drobiu.

Cena brutto:

1,41 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Uchwyt, ślizgacz trójkątny plastikowy do podwieszania linii karmienia
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 2+10= (wynik wpisz cyfrą) ?