hodowla i uprawa

Łączenie proste węża PE fi 20 mm do systemu pojenia z wyjściem na GZ 3/4 cala

Kod produktu: F2148
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

6,33 zł

Podstawowe parametry:

Dodatkowe informacje:

samozaciskowa nakręta na wąż PE 20mm

Kolory:

jak na zdjęciu

Materiał:

wysokiej jakości tworzywo sztuczne

Opakowanie:

towar sprzedawany na sztuki

Rozmiar:

wejście na wąż PE fi 20mm
wyjście na gwint zewnętrzny 3/4"

Opis Produktu:

Złączka prosta na wąż PE fi 20mm z wyjściem na gwint zewnętrzny 3/4 cala. Łączenie przystosowane jest do montażu w systemach pojenia automatycznego w szczególności do poideł dzwonnych dla brojlerów. Łącznik do węży zasilających 20mm wykonany jest z mocnego tworzywa odpornego na uderzenia czy pękanie. Wytrzymuje nawet długotrwałe działanie wody pod ciśnieniem zapewniając wysoką szczelność i solidność połączeń w dostarczaniu wody do poideł dzwonowych dla indyków.

Uniwersalna złączka prosta jest niezastąpiona przy przedłużaniu czy rozbudowywaniu systemu pojenia kur lub niosek. Łącznik prosty posiada szybkozłącze samozaciskowe do węży o średnicy 20mm, które zasilają linie z poidłami dzwonowymi dla brojlerów. Z drugiej strony zakończony jest standardowym wyjściem na gwint 3/4 cala dzięki czemu złączka jest bardzo uniwersalna i mogą być do niej wpinane inne elementy jak trójniki czy kolanka celem rozbudowy lub przedłużenia systemów pojenia automatycznego gęsi lub indyków.

Dzięki tej uniwersalności naszych łączeń do poideł dzwonowych dla gęsi jesteśmy w stanie przygotować nawet bardzo skomplikowane i złożone systemy automatycznego dostarczania wody.

Posiadamy w swojej ofercie również wydajne regulatory ciśnienia wody, które pozwalają na bezpośrednie podłączanie sytemu pojenia dla brojlerów do wodociągu.Cena brutto:

6,33 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Łączenie proste węża PE fi 20 mm do systemu pojenia z wyjściem na GZ 3/4 cala
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 1+9= (wynik wpisz cyfrą) ?