hodowla i uprawa

Spirala fi 37 mm do linii wzdłużnej paszociągu fi 45 mm - 1 mb

Kod produktu: F2059
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

21,80 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

metaliczny

Materiał:

stal

Opakowanie:

Sprzedawany na metry bieżące. Cena dotyczy jednego metra. Max. 150 m w jednym kawałku.

Rodzaj rury:

Rura ze szwem fi 45 mm, Rura gładka kielichowa fi 45 mm

Rozmiar:

średnica zewnętrza: 37 mm, średnica wewnętrzna: 19 mm

Opis Produktu:

Wysokiej jakości spirala systemu karmienia przeznaczona do umieszczania wewnątrz rury linii wzdłużnej paszociągu o średnicy fi 45 mm. Istotne jest, że idealnie dostosowana średnica zwoi żmijki nie powoduje blokad paszy wewnątrz rury - całość jest swobodnie przemieszczana.

Zadaniem oferowanej żmijki linii wzdłużnej jest okręcanie się wewnątrz ocynkowanej rury fi 45 mm by przesuwać kaszę wzdłuż linii paszociągu bezpośrednio z hoopera (zasobnika) do automatycznych karmideł dla drobiu. Spirala wewnątrz ocynkowanej rury napędzana jest za sprawą silnika z przekładnią, który montowany jest do ostatniego karmidła z czujnikiem. Taka konstrukcja systemu karmienia zapewnia niezawodność oraz pewność, że w każdym karmidle znajduje się odpowiedni zasób paszy dla brojlerów, niosek, indyków, kaszek, gęsi czy innego drobiu.

Solidne wykonie spirali do systemu karmienia sprawia, że wirująca wewnątrz rury żmijka wytrzymuje napór dużej ilości paszy, która przesuwa się wzdłuż linii paszociągu. Nie ma więc możliwości przerwania linii czy powstania jakiś nieprawidłowości.

Cena dotyczy jednego mb spirali linii wzdłużnej fi 45 mm. Dla zamówień powyżej 30 mb koszt transportu kalkulowany jest indywidualnie.

Cena brutto:

21,80 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Spirala fi 37 mm do linii wzdłużnej paszociągu fi 45 mm - 1 mb
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 5+2= (wynik wpisz cyfrą) ?