hodowla i uprawa
PROMOCJA !!!

Karmidło końcowe do linii wzdłużnej systemów karmienia drobiu z czujnikiem

Kod produktu: F2058
Towar niedotępny
Niestety towar, który oglądasz został wycofany z oferty i nie można go zamówić.

Podstawowe parametry:

Dodatkowe informacje:

złącze do lini paszowej wzdłużnej na rurę fi45mm
uchwyty do montażu silnika napędowego do paszociągu
mechaniczny czujnik kontroli ilości paszy

Kolory:

jak na zdjęciu

Opakowanie:

towar sprzedawany na sztuki

Rozmiar:

wymiary długość 33cm, szerokość 33cm

Opis Produktu:

Karmidło końcowe przeznaczone do montażu na automatycznych systemach karmienia drobiu, brojlerów lub niosek. Stosowany jest na końcach linii wzdłużnych do karmienia brojlerów.

Karmik kończący linię do podawania paszy wyposażony jest w mechaniczny czujnik, kontrolujący ilość podawanej paszy. Po uruchomieniu silnika linią wzdłużną będzie transportowana pasza do kolejnych karmideł automatycznych dla niosek czy kur rozpłodowych. Gdy pasza dotrze do karmidła końcowego, mechaniczny czujnik pod wpływem naporu odpowiedniej ilości paszy zostanie wciśnięty. Spowoduje to wstrzymanie pracy silnika i zatrzymanie napływu dalszej ilości paszy.
W miarę wyjadania karmy przez brojlery zacznie ubywać paszy również w karmidle końcowym. W pewnym momencie spowoduje do ponowne uruchomienie działania systemu podawania paszy nioskom w liniach wzdłużnych. Rozpocznie się kolejny cykl napełniania wszystkich karmideł dla drobiu.

Mechaniczny czujnik w karmidle końcowym działa na zasadzie płytki, która pod wpływem naporu odpowiedniej ilości paszy dla drobiu, spowoduje przerwanie obwodu elektrycznego i zatrzymanie pracy motoru do napędzania systemu karmienia brojlerów.

Karmidło zakończeniowe łączy się bezpośrednio z silnikiem Jest to bardzo prosty i niezawodny system kontrolowania ilości podawanej paszy dla brojlerów czy niosek w kurnikach z automatycznymi systemami karmienia.

Karmidło końcowe systemów karmienia posiada wejście na do linii wzdłużnej fi45mm. Z drugiej strony przygotowane jest przyłącze na silnik napędowy do systemu podawania paszy. Zarówno silnik jak i karmidło z czujnikiem zasypowym wymagają zasilania 3-fazowego o napięciu 380-400V. Karmidło końcowe na zamówienie dostępne jest z różnymi typami zsypów na paszę.

Towar niedostępny
Niestety towar, który oglądasz został wycofany z oferty i nie można go zamówić.
 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Karmidło końcowe do linii wzdłużnej systemów karmienia drobiu z czujnikiem
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 1+4= (wynik wpisz cyfrą) ?