hodowla i uprawa

Linia kropelkowa dla drobiu 8- stanowisk HOBBY-DRINK 2 metry

Kod produktu: F2039
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

62,55 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

jak na zdjęciu

Materiał:

tworzywo sztuczne (rura), stal nierdzewna (niple)

Opakowanie:

1 kompletna linia o długości 2 metrów

Rozmiar:

2-metrowa linia z 8-mioma stanowiskami

Opis Produktu:

Wykorzystywana w przydomowych hobbystycznych, hodowlach drobiu ozdobnego i nie tylko(kuropatw, bażantów, kur, kaczek), które utrzymywane są w chowie ściółkowym. Oferowana kropelkowa linia pojenia niosek jest w stanie zaopatrzyć w świeżą i czystą wodę do 96 dorosłych osobników. Automatyczna linia pojenia dla brojlerów posiada długość 2 metrów i składa się z 8 - miu niezależnych stanowisk dla ptaków. Całość można łatwo i szybko podwiesić za pomocą klipsów, które utrzymują kwadratową rurę niplową.

W kwadratową rurę PCV nagwintowano 8 otworów o wymiarze 1/8 cala, w które solidnie wkręcono smoczki ze stali nierdzewnej. Powstałe połączenie jest szczelne, przez co nie trzeba obawiać się o żadne awarie na linii. Każdy z nipli porusza się w ruchu pionowym ma wydajność 80-90 cm³/min. W niniejszej linii nie zastosowano miseczek okapowych pod poidła kropelkowe, jednakże w każdej chwili można je dokupić i zamontować. Stosowanie miseczek okapowych zapobiega przed powstawaniem błota na ściółce i dodatkowo sprawia, że ptaki mogą spijać z nich resztki wody, dzięki czemu płyn nie jest też marnowany przez zwierzęta.

Niplowy system pojenia dla kur i kaczek o długości 2 metrów zawiera:


Całą linię 2 mb można swobodnie podłączyć w dłuższy system pojenia, dzięki dołączonej do zestawu elastycznej mufie. Smoczkowy system pojenia niosek i brojlerów może być zasilany bezpośrednio z magistrali wodnej, a także z zasobnika. Na zakończeniu linii pojenia drobiu musi zostać zainstalowany specjalny odpowietrznik.
Uwaga! Przy zasilaniu z sieci wodociągowej na początku systemu należy umieścić regulator ciśnienia by zredukować je do maksymalnego poziomu ok. 20-30cm słupa wody.

Uwaga! Zestaw systemu pojenia dla kur nie posiada w zestawie odpowietrznika ani regulatora ciśnienia. Zestaw obejmuje wyłącznie linię 2 metrową. System nie jest składany na gotowo. Na życzenie klienta linia może być bezpłatnie zmontowana - czas oczekiwania 7 dni roboczych.

Cena brutto:

62,55 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Linia kropelkowa dla drobiu 8- stanowisk HOBBY-DRINK 2 metry
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 3+3= (wynik wpisz cyfrą) ?