hodowla i uprawa

Automatyczny system pojenia dla drobiu LOW-FLOW 10 - linia 2 m

Kod produktu: F2035
Realizacja 1-3 dni Realizacja 1-3 dni

Cena brutto:

108,87 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

żółty, biały, srebrny (jak na zdjęciu)

Materiał:

tworzywo sztuczne, stal nierdzewna, stal ocynkowana

Opakowanie:

Kompletna linia - 2 metry

Rozmiar:

Długość - 2 mb

Opis Produktu:

Oferowana dwumetrowa linia pojenia dla drobiu wyposażona została we wszystkie niezbędne elementy do automatycznego systemu stosowanego w hodowli ściółkowej. W skład systemu poejnia kur wchodzi:


Cała linia pojenia dla drobiu opiera się na kwadratowej rurze PCV o wymiarze 22 x 22 mm, w której nagwintowano otwory 1/8 cala pod poidła niplowe. Stabilność całej linii pojenia bażantów nadaje metalowa okrągła rura nośna o średnicy 26,75 mm. Rura nośna stanowi również swoistą antygrzędę zabezpieczającą przed przysiadywaniem ptaków na linii. Poidło smoczkowe dla drobiu ma zredukowany przepływ wody, przez co zbędne staje się stosowanie pod niple jakichkolwiek miseczek okapowych. Wydajność poidła kropelkowego liczona jest na 40-50 cm³/min, z tego względu cała 2 metrowa linia jest w stanie obsłużyć ok. 55 ptaków.

Oferowana automatyczna linia pojenia dla drobiu ma długość 2 metrów. Można ją jednak swobodnie łączyć w bardziej złożony system pojenia kur za sprawą łączników na rury, które dodano do zestawu. Niniejsza linia pojenia drobiu może być zasilana z zasobnika o dowolnej pojemności, bądź z magistrali wodnej. Jeśli system pojenia dla drobiu zasilany będzie bezpośrednio z wodociągów niezbędne jest zastosowanie na początku linii reduktora ciśnienia, gdyż niple przystosowane są do pracy pod maksymalnym ciśnieniem ok. 20-30cm słupa wody.

Uwaga! Zestaw systemu pojenia dla kur nie posiada w zestawie odpowietrznika ani regulatora ciśnienia. Zestaw obejmuje wyłącznie linię 2 metrową. System pojenia drobiu nie jest składany na gotowo. Na życzenie klienta linia może być bezpłatnie zmontowana - czas oczekiwania 7 dni roboczych.

Cena brutto:

108,87 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Automatyczny system pojenia dla drobiu LOW-FLOW 10 - linia 2 m
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 5+10= (wynik wpisz cyfrą) ?