hodowla i uprawa

Żarówka do promienników Philips 100WAT biała - szkło zbrojone

Kod produktu: F2002
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

47,72 zł

Podstawowe parametry:

Materiał:

żaroodporne szkło zbrojone

Opakowanie:

towar sprzedawany na sztuki

Rozmiar:

wysokość 12cm, średnica 12cm

Opis Produktu:

Żarówka promiennikowa PHILIPS o mocy 100WATT przeznaczona do wykorzystywania w hodowli zwierząt do ogrzewania młodych, w rolnictwie czy przemyśle do szybkiego nagrzewania lub osuszania różnego rodzaju materiałów czy produktów.

Lampę żarową podczerwoną wykonano ze zbrojonego szkła, dzięki czemu jest ona znacznie bardziej odporna na uderzenia czy uszkodzenia mechaniczne niż standardowe żarówki. Dodatkowo szkło nie topi się ani nie odkształca nawet po wielu godzinach pracy, dzięki czemu żarówka promiennikowa jest bardzo bezpieczna w użytkowaniu.
Całe promieniowanie cieplne jest ukierunkowane co zapewnia lepsze wykorzystanie energii elektrycznej i skuteczniejsze dogrzewania piskląt po wylęgu czy prosiąt.

Lampa grzewcza posiada uniwersalny gwint E27 - może być instalowana w każdym typie promienników czy urządzeń do podgrzewania. Ma wysokość 12cm i średnicę w najszerszym miejscu 12cm. Żywotność lampy przewidziana jest na 5000h.

Zaleca się aby tego typu żarówki montować w specjalnych oprawach promiennikowych, które gwarantują maksymalną efektywność działania oraz wydłużają żywotność żarówek promiennikowych.
Polecamy stosowanie oprawy promiennikowej z możliwością regulacji natężenia swiatła i emitowanego ciepła co pozwala na uzyskanie znacznych oszczędności na energii elektrycznej.

Cena brutto:

47,72 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Żarówka do promienników Philips 100WAT biała - szkło zbrojone
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 5+4= (wynik wpisz cyfrą) ?