hodowla i uprawa

Regulator ciśnienia do 0,2 Bara - gwint 1/2 i 3/4 cala

Kod produktu: F1999
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

162,25 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

czerwono - czarny

Materiał:

Wysokiej jakości tworzywo sztuczne

Opakowanie:

Sprzedawany na sztuki

Rozmiar:

gwint 1/2 i 3/4 cala

Opis Produktu:

Praktyczny regulator ciśnienia wyprodukowany przez czołowego producenta elementów do budowy systemów pojenia dla zwierząt - niemiecką firmę MONOFLO. Oferowany reduktor ciśnienia przeznaczony jest do redukcji przepływu wody w systemach pojenia konstruowanych dla trzody chlewnej. Reduktor ciśnienia służy do bezpośredniego wmontowania w magistralę wodną. Urządzenie posiada dwa gwinty o wymiarach 1/2 oraz 3/4 cala.

Reduktor ciśnienia wody przeznaczony jest do systemów pojenia dla świń pracujących pod bardzo niskim ciśnieniem - urządzenie zmniejsza ciśnienie pracy do maksymalnie 0,2 Bara. Ustawienie ciśnienia pracy na linii pojenia jest niezwykle wygodne, dzięki wbudowanemu potencjometrowi, który znajduje się w tylnej części urządzenia. Regulator wykonany został z najwyższej jakości materiałów - całość z mocnego tworzywa sztucznego - odpornych na uszkodzenia. Solidna konstrukcja gwarantuje niezawodność działania reduktora ciśnienia wody i w efekcie bezawaryjność całego systemu pojenia.

W ofercie znajduje się również regulator ciśnienia wody w systemach pojenia z wbudowanym wskaźnikiem przeznaczony do pracy w zakresie 0,2 - 1 Bara.

Cena brutto:

162,25 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Regulator ciśnienia do 0,2 Bara - gwint 1/2 i 3/4 cala
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 4+9= (wynik wpisz cyfrą) ?