hodowla i uprawa

Poidło smoczkowe dla królików i gryzoni PREMIUM z funkcją anty-zgryzu ze stali nierdzewnej

Kod produktu: F1997
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

21,67 zł

Podstawowe parametry:

Dodatkowe informacje:

funkcja anty-zgryz - zabezpiecza przed niszczeniem smoczka przez próbujące je gryźć króliki

Kolory:

srebrny

Materiał:

stal nierdzewna

Opakowanie:

towar sprzedawany na sztuki

Rozmiar:

długość 4cm, wejście na wąż fi4mm

Opis Produktu:

Bardzo wydajne i mocne poidełko kropelkowe dla królików i innych gryzoni wykonane w całości z nierdzewnej stali. Smoczek dla królików posiada uniwersalne mocowanie, które pasuje do każdego typu siatek i klatek stosowanych w hodowli klatkowej gryzoni. Poidło jest dedykowane do używania w systemach pojenia automatycznego gryzoni i zwierząt futerkowych.

Poidełko smoczkowe dla królików działa na zasadzie specjalnego ruchomego trzpienia, który o po wciśnięciu lub poruszeniu otwiera przepływ wody. Dzięki temu, króliki czy inne gryzonie mają zawsze dostęp do świeżej i czystej wody z jednoczesnym zachowaniem suchości w klatce dla czy segmencie do hodowli zwierząt futerkowych.

Oprócz tego smoczek ma funkcję ANTY-ZGRYZU, specjalnie na królików, które gryzą niple. Specjalna stalowa obudowa na smoczku, zabezpiecza go przed gryzieniem czy objawem ścierania siekaczy na niplu przez króliki. Dzięki temu nie będzie dochodziło do przelewania się wody w wyniku gryzienie smoczka. Poidło jest całkowicie zabezpieczone przed uszkodzeniem czy próbą przegryzienia przez króliki lub inne gryzonie.

Poidło smoczkowe wykonane jest z nierdzewnej stali. Posiada specjalne mocowanie ze sprężyną, które umożliwia szybkie i solidne umocowanie nipla do każdego typu klatki dla królików. Posiada wejście na wąż fi4mm do podłączania do linii systemu pojenia dla królików.

Lista pozycji ze zdj. nr 3:

Cena brutto:

21,67 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Poidło smoczkowe dla królików i gryzoni PREMIUM z funkcją anty-zgryzu ze stali nierdzewnej
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 4+3= (wynik wpisz cyfrą) ?